Търся един елек на Н&M!

  • 2 081
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 626
Много искам да купя ето такъв елек http://pakostnik.com/pics/6202488203.jpg за 1-1,5 години.
Ако някой е виждал някъде моля да ми каже.
Предварително благодаря Wink

Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 21:09 от ralinikol

# 1
  • Мнения: 259
При нас във Люлин го има за 28лв

# 2
  • Мнения: 195
Извинявам се , че се намесвам , но къде в Люлин?

# 3
  • Мнения: 1 058
Много е хубав. Аз търся подобно яке.

# 4
  • Мнения: 3 153
А къде точно е това "при нас в Люлин"?

# 5
  • Мнения: 259
Във едно магазинче срещу старото 9 районно, отгоре на магазина има табела на "Ганчев".
От там минава тролеи 6 и реис 111.

# 6
  • София
  • Мнения: 626
Във едно магазинче срещу старото 9 районно, отгоре на магазина има табела на "Ганчев".
От там минава тролеи 6 и реис 111.

Ще ми дадеш ли точния адрес?
Благодаря

Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 23:11 от ralinikol

# 7
  • Мнения: 178
Моля ви, ако някой отиде до това магазинче, да разкаже има ли хубави неща и дали наистина го има този елек  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
купих точно същия елек на мъника размер 12-18 месеца за 25лв от Пакостник:)
Страхотен е наистина...нямам търпение да застудее и да започна да му го обличам

# 9
  • Мнения: 13 512
Аз го видях абсолютно същия в H&M в Лондон.  newsm78
Написах го  не ,за да си  го вземеш оттам ,а защото все не съм вярвала, че нещата които се продават тук са наистина H&M

# 10
  • София
  • Мнения: 626
купих точно същия елек на мъника размер 12-18 месеца за 25лв от Пакостник:)
Страхотен е наистина...нямам търпение да застудее и да започна да му го обличам
В Пакостник е останал само един с размер 62см. Цената му беше 27лв.
Аз видях такъв на едно дете, когато Калоян беше бебе и от тогава търся!

# 11
  • София
  • Мнения: 626
Ходих до магазина. Беше останал един малък и 2 с размер 9-12мес. Взех ги и двата за моя син и племенницата. Определено отговаря на по-голям номер, защото на сина ми му е малко голям, а става и на 3   дишната му братовчетка(тя е слабичка). Според мен този размер става спокойно за 2 годишно дете.
На етикета пише фирмата вносител. Ето данните: Фирма Барт тел. в София 9310871 и тел в Пловдив-032/62 22 66

# 12
  • Мнения: 639
Ходих до магазина. Беше останал един малък и 2 с размер 9-12мес. Взех ги и двата за моя син и племенницата. Определено отговаря на по-голям номер, защото на сина ми му е малко голям, а става и на 3   дишната му братовчетка(тя е слабичка). Според мен този размер става спокойно за 2 годишно дете.
На етикета пише фирмата вносител. Ето данните: Фирма Барт тел. в София 9310871 и тел в Пловдив-032/62 22 66
Щом е от тази фирма, значи е произведен в Китай, не че има значение.

# 13
  • Мнения: 272
Ходих до магазина. Беше останал един малък и 2 с размер 9-12мес. Взех ги и двата за моя син и племенницата. Определено отговаря на по-голям номер, защото на сина ми му е малко голям, а става и на 3   дишната му братовчетка(тя е слабичка). Според мен този размер става спокойно за 2 годишно дете.
На етикета пише фирмата вносител. Ето данните: Фирма Барт тел. в София 9310871 и тел в Пловдив-032/62 22 66
Щом е от тази фирма, значи е произведен в Китай, не че има значение.
Дрешките на H&M се шият къде ли не.
Ето един пример - донесоха ми дрешки на тази марка закупени от Франция от едно и също място-техен фирмен магазин-на всяка дрешка пишеше различно място на производство-Пакистан , Турция,Бангладеш, Китай (разбрах ,че имало и България). Фирмата използва просто по-евтина работна ръка.
Да не говорим, че повечето от по-известните марки  като GAP също си шият дрехите къде ли не. Но всичко си е качествено, защото материалите и кройките са си техни.

# 14
  • София
  • Мнения: 626
Наистина се шият на много места. В Турция и дори тук и се изнасят за Европа.

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 20:42 от ralinikol

Общи условия

Активация на акаунт