bolki nisko dolu v korema

  • 5 703
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
ot sredata na bremenosta mi zapo4naha edni bolki nisko dolu v korema ne sa postoqni i sa ot lqvata strana.taka boli po nqkoi pat 4e nemoga da hodq,iztrapva mi celiq krak.doktora neznae ot kakvo moje da sa bolkite.minavat mi s no6-pa i to ne vseki pat.sega vlizam v devetiq i ot dve sedmici ne me e bolqlo.molqvi momi4eta ako i na vas se e slu4valo pi6ete da se uspokoq 4e ne sam edinstvena i 4e vsi4ko e nared! Sad

# 1
  • Мнения: 104
Здрасти! Мен също ме боли от време на време но аз се лекувам с магнерот, гинепрал. Тръпне ми много левия крак, но докторите ми казват, че всичко е наред просто бебенцето ме пририска и се получават такива аномалий! Според мен няма страшно, а и още нещо аз съм с постоянни контракций ниско долу и те също от време на време на болят! Мисля че и оше повече че си влязла в 9-тия месец няма страшно.
   Желая ти леко раждане и едно здраво бебче  bouquet

# 2
  • Мнения: 16
mersi mnogo!jelaq i na teb edno zdravo i hubavo beb4e i dano rajdaneto ti mine kato po voda!!! Grinning Grinning Grinning

# 3
  • Мнения: 869
И аз съм така.НЕ се притеснявай.

# 4
  • Мнения: 11 003
Аз съм в 9г.с. и до миналата седмица имах такива болки. Казаха ми, че всеки месец около датата, когато би трябвало да ми дойде, ако не бях бременна, е нормално да има такова дърпане.

# 5
  • Мнения: 51
Привет,

миналата седмица имах такива болки и тъй като ми е първа бременност доста се стреснах .... не можех да си помръдна крака чак, но се оказа, че бебето явно притиска някое нервно окончание ..... рових се доста из нета и май е доста разпространено това - звучи и логично де:)

# 6
  • Мнения: 1 243
и аз имам такива болки и пия Магнерич Heart Eyes  Simple Smile




Общи условия

Активация на акаунт