Отговори
  • Мнения: 1 547
Простете невежеството ми, но не познавам добре квартала. Има вероятност да работя в околностите Хладилника около US посолство, ул. Козяк, ул. Сребърна, бул. Черни връх. Това най-общо е районът, който ме интересува. Може ли мами от квартала да ми кажат къде има детска ясла или ОДЗ там? И ако знаете как стои въпросът с местата - има ли свободни места изобщо?
Кольо е приет в яслата пред блока, в който живеем и засега ще опитам да ходи там, но се притеснявам, че ще е далеч и обмислям за вариант ясла до работното място.

Много ви благодаря и разчитам на помощта ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 166
Детска ясла № 45. Намира се на ул. "Майор Томпсън", но не знам кой номер (ъгъла с ул. "Трепетлика")
Директорката се казва Закова, тел. 8621077.
Тук там из форума съм чела и положителни и отрицателни отзиви за нея. Нямам лични впечатления.
В момента там правят ремонт - сменят дограмата, боядисват. Надявам се, че условията ще бъдат добри.

Ако детето ти го приемат там ще помоля за лично мнение, тъй като синът ми ще започне да я посещава през пролетта.

# 2
  • Мнения: 1 547
Evelyna, благодаря!

Тези дни ще стане ясно дали ще работя в Лозенец и непременно ще ти пиша след като говоря с директорката.  Peace

# 3
  • Мнения: 7 640
друга ясла там няма, освен на Св.Наум.

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз от сърце преполъчвам ясла №46 на Св. Наум Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 840
И аз! Яслата е супер, но няма места.
И изобщо не се лъжи да си пускаш детето в 45-та ясла, със сигурност там където си го записала ще му е по-добре. А това че сменят дограмата и боядисват не означава, че условията са добри. Аз познавам няколко деца, които ходят там. Ако си много близка на директорката може да ти го гледат, но иначе дори и памперса няма да му сменят. Лелките са ужасно груби и нелюбезни. А места там по-принцип винаги има.

Общи условия

Активация на акаунт