варна

  • 1 005
  • 4
  •   1
Отговори
здравейте момичета, през месец март ми се налага да поостана около 20 дни във Варна и Ви моля да ми препоръчате малко хотелче или пък гарсониерка някъде в района около АГ болницата или поне да ми е удобен транспорта до нея. Рових до сега в разни предложения за хотели, но цените са около 50 лева на вечер, а това ми е много скъпо за 20 дневен престой. Много ще съм Ви благодарна ако ми помогнете да открия нещо подходящо

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Прехвърли въпроса си във "Варна, морето и сините вълни" в подфорум "По градове", момичетата сигурно ще знаят. Аз лично нямам идея. 

# 2
  • Мнения: 3 211
здравейте момичета, през месец март ми се налага да поостана около 20 дни във Варна и Ви моля да ми препоръчате малко хотелче или пък гарсониерка някъде в района около АГ болницата или поне да ми е удобен транспорта до нея. Рових до сега в разни предложения за хотели, но цените са около 50 лева на вечер, а това ми е много скъпо за 20 дневен престой. Много ще съм Ви благодарна ако ми помогнете да открия нещо подходящо
Можеш да се обърнеш към някоя агенция за недвижими имоти, например Адрес, мисля, че имат офис и в София.
Може също да погледнеш обяви в www.pozvanete.bg

# 3
  • Мнения: 311
Моя приятелка дава стаи под наем в голям апартамент, който е на 3 мин. пеша от АГ-то. Ще я попитам и по- късно ще ти пиша.

# 4
  • Мнения: 311
Момичето каза, че сега било много рано да каже дали ще е свободна стаята или не. По принцип очаквала наематели за две от стаите към октомври, но не била сигурна какво ще е положението към месец март. Съжалявам, че не мога да дам по-точен отговор.

Общи условия

Активация на акаунт