Подарък за новородено бебе

  • 4 045
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Мами, до няколко дни очакваме да ни се роди племенничка Laughing Все още се чудим обаче какъв подарък да вземем. Ако имате идеи, моля ви помагайте Hug

# 1
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Шезлонг или бебешка гимнастика.

# 2
  • Мнения: 1 492
Винаги има какво да се купи. Не го мисли нероден Петко още от сега.
Дано всичко мине благополучно и скоро гушкате бебче Simple Smile

Но ако настояваш за идеи Simple Smile ето няколко:
Веднага се сещам за сокоизстисквачка, бебефон, столче за кола, шезлонг, играчка за леглото/тая дето се върти над леглото/.  Ще допълвам

# 3
  • Мнения: 1 172
По-добре разучете и останалите роднини какви подаръци са замислили. А и зависи каква сума смятате да отделите за подарък и до колко бъдещите родители могат да си позволят посрещането на бебето. Аз бих подарила столче за кола, или бейбифон, ако бебето вече е обзаведено с количка и легло. Не бих купила дрехи на новородено, тъй като почти всички подаряват това, а малките бебенца растат като гъбки. Синът ми има дрешки размер "новородено", които е обличал едва по веднъж заради купищата подаръци.

# 4
  • София
  • Мнения: 90
Аз ще ти дам друг съвет- отиди до БНБ или монетния двор и купи на бебока юбилейна монета от годината, в която е роден. Това е чудесен подарък, който остава за цял живот!
Нека ви е жив и здарав!

# 5
  • Мнения: 184
Благодаря много за идеите Hug Тъй като аз все още си нямам бебче Sad не знам какво да купя, но със сигурност не искам дрешки. Банално е, пък и ми се иска нещо, което да остане за спомен newsm78 Отново благодаря Hug

# 6
  • Мнения: 184
Аз ще ти дам друг съвет- отиди до БНБ или монетния двор и купи на бебока юбилейна монета от годината, в която е роден. Това е чудесен подарък, който остава за цял живот!
Нека ви е жив и здарав!
Това звучи доста интересно  Simple Smile... Какви са тези монети

# 7
  • София
  • Мнения: 2 901
Най-добре разучи, колко са подготвени за бебето! Има хора, които като мен, всичко си бяха подготвили предварително, за да не се налага да разчитам на неща, които можеше и да не ми дойдат навреме. И точно, когато се върнахме вкъщи, се оказа, че не мога да напусна стаята на бебето - все до него исках да стоя, а в кухнята или банята все ми се струваше, че го чувам да плаче. Моята братовчедка ме успокои след 3 дни с един много хубав подарък - бебефон, от който с мислех, че нямам нужда!

За монетата... От собствен опит ще ти кажа, че колкото и да е трогателен един подарък, на първо време майките мислят много първично, гледа се нещо да им влиза в истинска употреба, удобството. Тази монета можеш да я добавиш към някой по-практичен подарък или да я подариш ей така без повод, при някое следващо посещение - пак от опит, когато нямах дете, се скъсвах да купувам разни работи по повод и без повод на чуждите бебета.

# 8
  • Мнения: X
Аз лично бих попитала майката-ако има наум нещо което не са могли да купят,а ще им е нужно...Че като си спомня колко излишни неща са ми наподарявали....
А това за монетите е добра идея,но определено ми се вижда по-подходящо като подарък за кръщене...

# 9
  • Мнения: 329
Като допълнение към подаръка, ако ти се струва малко, бих ти препоръчала бебешки дневник има ги за момичета и за момчета, струва 20 лв. на мен лично много ми харесва, съчетан е с места за снимки от по важните моменти, за семейството, родословно дърво  и др. Мисля, че е добра придобивка, пък и спомен. Wink

# 10
  • Мнения: 2 211
Стерилизатор за микровълнова, спална торба, миниатюрна и много лека дрънкалка, бебешка хавлия за баня /повече не са излишни никога/, пелена съобразена със сезона или декоративна възглавничка за детската стая или кът.

# 11
  • Мнения: 184
Да се похвалим тогава Laughing То уж беше за след няколко дни, но бебчето се е родило още тази нощ Laughing Момиченце е, както очаквахме. Благодаря ви за съветите, довечер след работа ще ходя по магазините Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 448
Честито!Да е жива и здрава за радост на всички ви!
Как ми се ходи и на мен на пазар за бебешки нещица, защо не ме вземеш за компания Wink

Общи условия

Активация на акаунт