Занимания по танци

  • 997
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 124
Моля упътете ме къде да запиша 5 годишната кандидат-танцьорка, живеем в Дианабад. И аз не знам на какво точно - балет ли, спортни танци ли, абе нещо за танцене да е Grinning. В читалището на Плиска има класически балет, 180 лв годишно, 2 пъти седмично по един учебен час. Искат трико и цвички. Дайте други предложение моля.

# 1
  • Мнения: 213
Има в дървеница едни спортни танци - срещу техническия в едно училище (http://joydance.hit.bg/). В хореографското училище (на шипченски проход) има разни балети - дива, роберта.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има в дървеница едни спортни танци - срещу техническия в едно училище (http://joydance.hit.bg/). В хореографското училище (на шипченски проход) има разни балети - дива, роберта.
Дъщеря ми започна да посещава Роберта и е страшно доволна, но да видим до кога Thinking
2 пъти седмично по 2 учебни часа, 43 лв. на месец. Трико- 24 лв., цвички- 8 лв.

# 3
  • Мнения: 2 700
За Дианабат не мога да кажа нищо. Но по отношение на избора балет или спортни танци, аз съм за танците. Дъщеря ми ходи една година на балет /5-6 годишна/и вече една година на спортни танци /7-8 годишна/. Балетът е изкуство, а танците спорт. Ако не възнамеряваш да я правиш балерина, то от балета няма да извадиш особена файда. От балета не бях доволна нито като натоварване, нито като постижения. Само крайният ефект за мен беше в края на годината безброй участия в работно за мен време, за да покажат колко са напреднали... От танците съм доволна: изхабява ползотворно енергията си, развива тялото си /натоварват се действително всички мускули равномерно/ и получава усет към музиката и танца. И да не излезе от нея танцьорка, няма да й навреди.

# 4
  • Мнения: 463
МММ модерния балет си е супер.Днес беше първта ми тренировка и останах страшно доволна.От спортните танци се развиват много пръсците и трябва да се внимава с теглото...има дефицит на партньори ,а мъжът ми няма да е доволен ако танцувам с някой друг хич,но е съпер да знаеш как се танцъва румба или танго например.Тренират се всички мусколи и е добре за стойката.Според мен пробвай  и после тя сама да си реши на къде ще се насочи.Важното е да тренира нещо -така хем ще танцува добре ,хем ще тренира и няма да се занимава с глупоси. Wink

Общи условия

Активация на акаунт