Педиатър в центъра?

  • 486
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 183
Здравейте, мили мами!
Доста четох из форума, но не успях да намеря много опции за педиатър, работещ в поликлиника в центъра. Аз живея на бул. "Хр. Ботев". Един от вариантите ми беше бившата 16 п-ка, обаче там например няма асансьор, а стълбите  и фоайетата са ужасно тесни. Хич не ми е ясно как бих се добрала с бебе и количка newsm78
Добре, да не би аз да бъркам, и да е задължително да се водят бебоците с кола? Ами като са поотраснали и като е хубаво времето??
Както и да е, ще съм много благодарна, ако някой ми препоръча педиатър в централна поликлиника, с пешеходен достъп.
Благодаря много предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 111
"Хр.Ботев" е много дълъг булевард, а на мен мн. не ми стана ясно точно в коя част си ти, така че не знам до каква степен ще ти бъда полезна, но все пак провери в 7 ДКЦ.Намира се на ъгъла на Ботев и Мария Луиза  или по-точно на Мария Луиза между Ботев и Опълченска.Детските лекари  там са на партера, удобно е за достъп с количка и тротоара до там и вътре в самата поликлиника.Дъщеря ми е записана там  и ако те интересува мога да ти дам координатите на нашето педи.Лично аз съм много доволна от нея.Виждам , че си на "финалната права" Grinning, така че ако все още не си родила успех и леко раждане ти желая   bouquet
И ако те интересува поликлиниката и лекарите там ми пиши.

# 2
  • Мнения: 2 197
  Аз живея на Граф Игнатиев и нашата педиатърка е в 16 ДКЦ. Когато не ходя с кола използвам раничка, а напоследък предпочитам, защото пътят в центъра на София с количка е убийствен. Разстоянието което се взима пеша за 15 минути с количка е около 40 заради дупките и спрелите коли. Иначе във 2 ДКЦ , на Хан Крум 1, на гърба на библиотеката на Славейков детския кабинет е на първия етаж. Е, трябва да имаш здрави ръце, за да отвориш входната врата, така че да мине количката, но нали правим бицепси, няма проблеми. Но нищо не мога да кажа за педиатрите там.

# 3
  • Мнения: 11 818
Медицински център "Детско здраве",  ул. Ами Буе 27-29, тел.: 952 42 97, 0888 223 062 - работят и със здравната каса. Ние лично сме при д-р Даскалова и сме много доволни, но можеш да си избереш и други. Успех!
http://www.zdraveto.com/

Общи условия

Активация на акаунт