нацупен и запечен

  • 437
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте,скъпи мами!Аз отново ще търся съвет от вас ако може да ми помогнете.Преди няколко дни ви попитах за това слюноотделяне и зъбките на 3.5месеца на кърмено бебе и благодаря за отговорите и указаната помощ.Сега ме мъчи друго.От близо седмица нямаме настроение и все ни се спи.Е,спим малко повечко от преди но все пак ми прави впечатление.Смее ми се когато му говоря но напълно отказва да ми гука,а преди не се спираше по цал ден.Гукаше си и сам когато нямаше никой до него.Сега и звук не издава и съм много озадачена защо стана така.Преди три дни му помогнах да се изака и сега пак след три дни отново не се е изходил.Казах това на педиатърката и тя ми каза да му давам плодови пюрета но аз не съм започнала със захранването инямям нямерение поне до 6-тия месец.Какво да правя?Помагайте защото аз вече си мисля че сигурно ще се разболява или нещо подобно.Защо така изведнъж се загуби настроението?

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
моята беба е много неспокойна,когато не е акала повече от 2 дни.става раздразнителна и ужасно кисела,гърчи се и не иска да яде.аз не мисля като повечето тук,че е нормално изхождане на кърмаче веднъж в седмицата! Naughty
след като се изака всичко е ок,та това може да е причината и при вас!

# 2
  • Мнения: 106
моята беба е много неспокойна,когато не е акала повече от 2 дни.става раздразнителна и ужасно кисела,гърчи се и не иска да яде.аз не мисля като повечето тук,че е нормално изхождане на кърмаче веднъж в седмицата! Naughty
след като се изака всичко е ок,та това може да е причината и при вас!
Ние засега хапваме нормално, но и аз мисля че не е нормално да се изхождат един път в седмицата.Педиатърката каза, че е така защото много добре усвоява кърмата newsm78. За мен вече трети ден да не ака е прекалено Naughty

# 3
  • Мнения: 154
Увери се първо че храната му е достатъчно, защото има опасност и от недохранване да има запек. Ако пък се храни достатъчно опитай ти да хапваш повече слабителни храни (доколкото разбрах се кърмите)
Моята дъщеря докато я кърмех нямаше никакви проблеми, но като ми спря кърмата и се захранихме с пюрета се почна със запека, та до ден днешен  Sad

# 4
  • Мнения: 8 242
И ние сме кисели и криви.. Заради зъбите предполагам, че все са му там ръцете  newsm78 Само дето при нас проблема е обратен - от известно време ака по 6-7 пъти на ден. Задължително след всяко спане и/или ядене. Не мога да му насмогна на памперси бе  ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 555
Радина имаше прериоди с от по 5 дни без акане, даже и аз пусках тема,защото се притеснявах, но не беше запек. Ако ти се усмихва и ако хапва с апетит не се притеснявай, може да е по-тъжничък заради зъбките. Моята бубка също преди гукаше много повече от сега, аз го отдавам на това, че открива нови неща, и сега например и е много интересно да се обръща на една страна и да вири крачета Grinning

# 6
  • Мнения: 106
Благодаря за дадените отговори!Ние се изакахме вчера и всичко е о.к. дори днес се разприказва.Но това изхождане на три дни и то при кърма само ми остава доста интересно newsm78.Лекарката ми каза че имал лениви черва сигурно и да му правя клизма ooooh!-тая просто не е наред #2gunfire.Сами си се справихме.Омръзна ми от "лекари"като нея. Close

# 7
  • Мнения: 566
на мен ми казаха да давам повече подсладена вода. запека се причинявал също от недостатъчно течности

# 8
  • София
  • Мнения: 555
на мен ми казаха да давам повече подсладена вода. запека се причинявал също от недостатъчно течности
Това да наливаш детето с подсладената вода, която да заема място и в следствие на което то да приема по-малко кърма е пълна глупост! И не може да се говори за запек при бебе, което е само на кърма. Ако изпражненията не са трърди, дори и ако са на по-голям инатервал, не се тревожете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт