Каква хининова вода ползвате ???

  • 2 463
  • 14
  •   1
Отговори
хайде , скъпи мами споделете опита си за такива като мен ,които от скоро ползват хининова вода !
аз имам две на кокона и на милва
чувала съм добри отзиви за кокона
за милва нищо не знам , само за шампоана ,който ни препоръча деси!
кажете колко пъти седмично се мажете с хининова вода , омазнява ли косата, доволни ли сте  и ако сте доволни моля кажете точно от коя ...... че те са много  Hug
вие сте на ред Simple Smile bowuu Laughing

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Преди ползвах хининова вода. Не помня марката- купувах, каквато има в аптеката. Втрива се след измиване в корените на влажна коса. Мисля, че съм доволна, но тогава имах много повече време да се грижа за косата си- всеки път балсам, маска през едно измиване, ампули от време на време и т.н., така че не мога да преценя конкретно ефекта на хининовата вода, много бяха факторите.

# 2
  • Мнения: 104
Ti sigurno znaesh ama az da si kaja pak... Laughing Zna4i az zapo4nah s Kokona i karah izvestno vreme samo s neq...Posle po4nah s Adda-mislq 4e razlikata vav vsi4kite e moje bi v sastava im.  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 986
  Аз имам хининова вода на Милва,ползвала съм и на други фирми-не виждам разлика между тях Rolling EyesОсобен ефект като цяло не забелязвам Rolling Eyes

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 610
а не ви ли мирише косата като се мажете с хининова вода?

# 5
  • Мнения: 104
а не ви ли мирише косата като се мажете с хининова вода?

Neee Naughty nqma takova neshto ne se pritesnqvai  bouquet

# 6
  • в баира
  • Мнения: 861
На Кокона.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
а не ви ли мирише косата като се мажете с хининова вода?

Не изобщо Naughty
Моята не знам на коя фирма е - в обикновено прозрачно шишенце, а самата вода е тъмно розова вътре.Нещо от тази на Милва не останах доволна, защото много ми се омазняваха корените.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 621
В момента ползвам на АДДА хининовата вода с розмарин, репей и пшеничен зародиш. Доволна съм и струва 0.90 лв. Peace

# 9
  • BG
  • Мнения: 390
Аз ползвам на Купро - Горна Оряховица, доволна съм. Налела съм я в шишенце с пулвелизатор и си впръсквам след баня в корените.

# 10
  • Мнения: 12 288
Преди време съм ползвала хининова вода, беше на Адда. Мисля че струваше по-малко от левче. За някакъв ефект не мога да кажа нещо, тъй като не бях особено редовна. То това си беше и причината да спра да си купувам - иска се постоянство, за да постигнеш нещо. Спомням си, че имаше много приятен аромат. Не мисля, че ми се омазняваше косата повече или по-малко. (Това вече щях да го запомня, понеже косата ми и без това едвам изтрайва два дена без да я измия). Моя приятелка използваше същата хининова вода по това време, но редовно, та тя твърдеше, че косата й започнала да расте по-бързо.

# 11
  • софия
  • Мнения: 432
хининова вода на карловска фирма " Мишел". много съм доволна. впръсквам косата след като я измия и не я суша. няма никаква миризма. косата ми става мека и лъскава. косопада от раждането значително ми намаля.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз ползвам на Купро - Горна Оряховица, доволна съм. Налела съм я в шишенце с пулвелизатор и си впръсквам след баня в корените.

А, да  ooooh!- точно това е марката и на моята хининова вода!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 610
моята съм я преляла и сега не мога да видя на коя марка е, но много мирише на кисело ли, на алкохолно ли... не мога да преценя
и затова не я впръсквам след миене, а я слагам в маската си
следващият път като купувам, ще ги мириша първо!

# 14
  • Мнения: 155
Още един глас за хининовата вода на "Мишел". Много съм доволна от нея. Съдържа екстракт от орех и витамин F.

Общи условия

Активация на акаунт