Стара Загора 12 - Пиян съм аз от мойте младини...

  • 13 129
  • 284
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ха, честито...

Чакам предложение за заглавия...

Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 00:02 от Ekcnpec

# 1
  • Мнения: 6 243
Уф, докато се ориентирам къде що...
айде, давайте тука.

Аз съм на работа, а ей сега ще ти метна плаката. Всъщност ще го пусна направо тук в темата, за да го видят и останалите, а ти й прати линка - просто е с намалени размери.

# 2
  • Мнения: 6 243
Предлагам: "Пиян съм аз от мойте младини..."

щото напоследък на епиКУРейство сме се отдали.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Тц, тц. тц... пак се уреди с тема.

# 4
  • Мнения: 6 243
Сега ми се е паднало да си пиша и да си отговарям...
Експрес, ето плаката:



а адреса е https://cdn.bg-mamma.com/WEZ8/4f5422cb.jpg

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Бе, престанете бе, от четене не мога да изпуша една цигара.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
ПИЯН СЪМ АЗ ОТ МОЙТЕ МЛАДИНИ...
Не звучи зле... Обаче...
Азът, лирическият герой и извършваните от него свещенодействия с младините и спиртните напитки около тях са насочени изключително към моята скромна особа...
А както се знае, аз тез спиртни напитки, освен за външна дезинфекция - за друго не ги употребявам...

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Като я няма котката (разбирай Херолайн с метлата)....  Mr. Green
Аре, отивай да си тровиш китното джигерче  Laughing

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650

Благодаря...

Дай да перифразираме малко предложеното от теб заглавие...

# 9
  • Мнения: 6 243
Джейд,
тази статия, както и тази на Казакова и на Бу, са чудесни. Само че ситуацията е такава: Имаме един мъж, който е напълно в джаза - не е наясно с тематиката, не знае защо тези две жени (ние двете) се борят за правата на кърмачките. За него кърменето е нещо нормално и няма какво толкова да се говори (вероятно така си мисли, не го познавам г-на).

Ако утре той получи инфо, че мит е това, че винаги трябва да се предлагат и двете гърди по време на кърмене или че "Честото кърмене води до намаляване производството на мляко, слаб рефлекс на потичане и като цяло – неуспешно кърмене", мисля, че за около 5 минути ще намери любезен начин да ти покаже вратата.

На него му трябват три прости неща: кога, къде, защо. Това е в основата на един журналистически материал. Отговорите на тези въпроси са: Кога: 20 септември, в 10 и половина. Къде: в Читалището. Защо: защото кърмещите майки имат нужда от възможност да общуват помежду си, тъй като макар и естествено, кърменето е предизвикателство.

И за да не затрупваме горкия човек с подробности, които всъщност не го интересуват (да не забравяме, че той няма зор от този материал, а ние го търсим и се опътваме да го придумаме)), можем просто да кажем така: кърменето не е сложно, не е въпрос на късмет, на дар от природата, на героизъм... то е нещо естествено, удобно и контролируемо от самата майка. (това е тезата на емем).

Останалото, написано в другите статии е важно и интересно, но не става за коментиране в кратък вестникарски материал, а за разговор между самите майки - бъдещи, кърмещи...

Тук е мястото Лалич да се намеси компетентно, като човек с опит.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Мога ли да споря с юрист?  Mr. Green

Аз нямах предвид да му дадем статията да я публикува директно. Просто се сетих за нея и реших да я предложа за ползване, било то за извличане на материал за вестника или просто за подготовка за срещата  Simple Smile

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
...Само че ситуацията е такава: Имаме един мъж, който е напълно в джаза - не е наясно с тематиката, не знае защо тези две жени (ние двете) се борят за правата на кърмачките. За него кърменето е нещо нормално и няма какво толкова да се говори (вероятно така си мисли, не го познавам г-на).

Ако утре той получи инфо, че мит е това, че винаги трябва да се предлагат и двете гърди по време на кърмене или че "Честото кърмене води до намаляване производството на мляко, слаб рефлекс на потичане и като цяло – неуспешно кърмене", мисля, че за около 5 минути ще намери любезен начин да ти покаже вратата.

На него му трябват три прости неща: кога, къде, защо. Това е в основата на един журналистически материал. Отговорите на тези въпроси са: Кога: 20 септември, в 10 и половина. Къде: в Читалището. Защо: защото кърмещите майки имат нужда от възможност да общуват помежду си, тъй като макар и естествено, кърменето е предизвикателство.

И за да не затрупваме горкия човек с подробности, които всъщност не го интересуват (да не забравяме, че той няма зор от този материал, а ние го търсим и се опътваме да го придумаме)), можем просто да кажем така: кърменето не е сложно, не е въпрос на късмет, на дар от природата, на героизъм... то е нещо естествено, удобно и контролируемо от самата майка. (това е тезата на емем).

Останалото, написано в другите статии е важно и интересно, но не става за коментиране в кратък вестникарски материал, а за разговор между самите майки - бъдещи, кърмещи...

Тук е мястото Лалич да се намеси компетентно, като човек с опит.

Всъщност, изобщо не съм компетентна по въпроса за статиите (мен ако питате и много от журналистите не са), но това, което Роси предлага ми се вижда най-удачно.  Доколкото познавам концепцията на Бизнес поща, статията ще е най-много на половин страница в Здравния справочник и няма да има място за много неща. Нека се наблегне на  "три прости неща: кога, къде, защо.", за да разберат повече хора за срещите.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
А да за подготовка за срещата можеш да му я дадеш разбира се.
КОя точно е статията, за да принтирам и на колегата, който ще дойде от нашия вестник?

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Че половин страница малко ли е?

Ето това е сттаията - http://exoexo.com/MJ/Other/myths.doc

Не знаех, че ще присътват журналисти  Rolling Eyes
И нямах предвид да се подготвя той, а ние  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 6 243
Мисля, че за половин страница можем само да си мечтаем. Ще получим в най-добрия случай каре 4х4 см. под някоя статия за най-новите дезодоранти, които се предлагат в м-н "За човека", например.

Експри,у кво стана с туй заглавие, бе! Лирическия герой (аз-а) обича да си говори в мъжки род, затова е такъв цитата - той за нас се отнася. Ясно, че Кирил Христов не е имал предвид такива добродетелни като тебе. Озаглавявай смело, не се бой, те тия дето четат в темата вече знаят кой къде го пере сачмата.

Общи условия

Активация на акаунт