molia za savet

  • 559
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
 :pray:molia mamite koito sa polzvali Chicco CT01 Travel system Race da mi kajat dovolni li sa i dali osven s ko6nicata stava za novorodeno/s napulno legnalo polojenie/ blagodaria predvaritelno  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 116
Аз лично нищо не разбрах!!!  newsm78 Защо не използваш  кирилица?  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 44 084
Аз лично нищо не разбрах!!!  newsm78 Защо не използваш  кирилица?  Laughing
eeee ти пък чак толкова ли?

:pray:molia mamite koito sa polzvali Chicco CT01 Travel system Race da mi kajat dovolni li sa i dali osven s ko6nicata stava za novorodeno/s napulno legnalo polojenie/ blagodaria predvaritelno  bouquet

Цитат
Моля мамите, които са ползвали Chicco CT01 Travel system Race да ми кажат доволни ли са и дали освен с кошницата става за новородено (с напълно легнало положение). Благодаря предварително.

а да има наистина и кредор - лесно е за ползване.

За съжаление нямам лични наблюдения на количката.

Сега като четох - понеже пише, че е за деца над 6 м вероятно няма напълно легнало положение и не може да се ползва без кошницата за новородено. Но да се включат и мами, които я ползват.

Последна редакция: ср, 13 сеп 2006, 22:49 от bubu_to

# 3
  • Мнения: 19
izviniavaite za 6reifta ama niamam kirilica,blagodaria ti bubu to  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 44 084
Защо не се обадиш на някой от телефоните на пакостник и да ги разпиташ подробно каквото те интересува, даже най-хубаво да отидеш в някой магазин където има повечко колички и да си я разгледаш лично, в един др и-нет магазин пък гледах че я дават 0+...та явно някъде нещо е сбъркано....

Оу сега видях, че си в UK...и все пак най-хубаво лично да си я видиш и да прецениш става или не .

Общи условия

Активация на акаунт