Какъв "Лап топ" да си вземем?

  • 2 276
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Решихме да сменим компютъра, че нашия вече е доста старичък и "издиша". Сметнахме, че лап топ е по добре от мебел-компютър. Дайте съвети за приличен лап топ на прилична цена (до 1200 лв).

# 1
# 2
  • Мнения: 1 612
...........Дайте съвети за приличен лап топ на прилична цена (до 1200 лв).
Такова животно не ще да намерите!
Има едно правило при избора на компютър - колкото по-добър - толкова по-скъп.
А 1200лв. е малка цена за лаптоп!
За тези пари ще си вземете по-приличен настолен компютър.

Но все пак избора си е Ваш.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 390
Ние направихме така и съжалихме после.Вземете си настолен, няма смисъл от лаптоп, ако не пътувате.

# 4
  • Мнения: 1 313
Сименс имат добри модели на нормални цени, поогледайте се за промоции

# 5
Аз продавам лаптопа, който е модел HYUNDAI Easy, закупен преди около 1,5 година, но е с три годишна гаранция, оригинален софтуер, 15" монитор, 2,8 GHz. С много добри параметри е и е почти нов, но на мен ми трябва евтин настолен компютър. Продавам го за 1400 лв. /чисто нов е около 1700-1800 лв/, с подарък кожена чанта за него и оригинален софтуер. Ако Ви интересува ми пишете на е-mail: ralytza@dir.bg и ще ви изпратя всичките му характеристики и евентуално ще се разберем да го видите.

# 6
  • Мнения: 1 612
Извинявам се за намесата, но след 1,5 годишна употреба как му е батерията?

# 7
Батерията му е в перфектно състояние, защото той почти не е ползван, освен от време на време за интернет. Имало е месеци, в които не е включван, а и когато го включвам аз съм в къщи и го включвам към мрежата, а не на батерия

# 8
  • Мнения: 1 451
Аз съм с HP, ама моя струва много над горната граница, която сте предвидили. Иначе съм си много доволен от него. Ма се замислям да го сменям. Харесал съм си едно СОНИ, да видим как ще му събера парите  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 030
...........Дайте съвети за приличен лап топ на прилична цена (до 1200 лв).
Такова животно не ще да намерите!
Има едно правило при избора на компютър - колкото по-добър - толкова по-скъп.
А 1200лв. е малка цена за лаптоп!
За тези пари ще си вземете по-приличен настолен компютър.

Но все пак избора си е Ваш.
Peace

# 10
Отиди http://www.hardwarebg.com/forum/index.php?. Задаваш си въпроса и ще ти отговорят. Преди това разгледай, има вече такива теми.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 8 917
Ако не държите да е преносим, ще си вземете доста читав настолен РС за тази цена.  Peace

# 12
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
...........Дайте съвети за приличен лап топ на прилична цена (до 1200 лв).
Такова животно не ще да намерите!
Има едно правило при избора на компютър - колкото по-добър - толкова по-скъп.
А 1200лв. е малка цена за лаптоп!
За тези пари ще си вземете по-приличен настолен компютър.

Но все пак избора си е Ваш.
Peace

Аз продавам лаптопа, който е модел HYUNDAI Easy, закупен преди около 1,5 година, но е с три годишна гаранция, оригинален софтуер, 15" монитор, 2,8 GHz. С много добри параметри е и е почти нов, но на мен ми трябва евтин настолен компютър. Продавам го за 1400 лв. /чисто нов е около 1700-1800 лв/, с подарък кожена чанта за него и оригинален софтуер. Ако Ви интересува ми пишете на е-mail: ralytza@dir.bg и ще ви изпратя всичките му характеристики и евентуално ще се разберем да го видите.
Аааа ... моля, да си имаме уважението ... тая марка на никого не бих я препоръчала - имаме си едно такова нещо - скапа му се CD, има проблем и с батерията (не била изтощена - нещо друго). В момента мъж ми си го ползва като настолен компютър, но трябваше и памет да му купува, че не може да си подкара половината приложения под него.

# 13
  • Мнения: 213
И аз мисля, че настолен за тез пари мноо бива.

# 14
Значи това, че на вашия компютър HYUNDAI се е скапало CD и куп други неща, не означава, че всички компютри от тази марка са скапани, нали????? Такова твърдение е адски несериозно и елементарно. Все едно да си вземеш телевизор Sony той да се окаже скапан и ти да кажеш, че всички телевизори Sony са боклуци. HYUNDAI си е много хубава марка за PC, и аз имам и други приятели с такива лаптопи и настолни компютри /от тази марка/ и са си много доволни. Аз го продавам не защото е скапан, а защото не ми трябва лаптоп, а и ми трябват ПАРИ... Това е. А колкото за батерията, това най-лесно може да се провери - просто като се остави да работи на батерия и се види, колко издържа. Досега за 1,5 година той е работил 1 път на батерия.

Общи условия

Активация на акаунт