Знаете ли....

  • 1 062
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 166
колко време трае полетът до Финландия? Не можах никъде в нета да намеря отговор на въпроса, а искам да знам, тъй като изпитвам ужас от самолети. И колкото по-кратко е, толкова по-добре.Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 002
ами от летището , има си сайт - в колко тръгва самолета и в колко пристига , колко пауза имаш на летището , всичко има
 Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 491
Ти това за полет ли го броиш? Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 468
Прати ЛС на Мама от Финландия и тя ще ти каже..., чее може да не види темата.

# 4
  • Мнения: 3 166
Ти това за полет ли го броиш? Mr. Green

Ами като ме е шубе.... Mr. Green

ами от летището , има си сайт - в колко тръгва самолета и в колко пристига , колко пауза имаш на летището , всичко има
 Simple Smile

Ами сайтовете, които намерих чрез Гугъла не дават подобна информация. Истина е, че не сколасах и всичките да ги прегледам, ама те са толкова много, че просто няма как. Исках да питам тук, защото е възможно все някой да е летял до там!

# 5
  • Мнения: 3 166
Прати ЛС на Мама от Финландия и тя ще ти каже..., чее може да не види темата.
Ей, гениална идея! Как не се сетих! ooooh! Много ти благодаря!  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 491
Спокойно.  Hug Щом все още питаш за полети, а не си си купила вече билет за някой автобус, не си толкова зле. Simple Smile Провери сайта на летището, както са ти казали, и сайта на авиокомпанията, с която смяташ да летиш.

# 7
  • Мнения: 7 109
Ако не си много на зор и защото много те обичам утре ще проверя и ще ти кажа  Heart Eyes.

# 8
  • Мнения: 3 166
Рони, слънце, не се ангажирай, милинка.  Heart Eyes Аз вече писах на Мадам от Финландия, ама още не ми е отговрила, защото е офлайн. Предполагам, че до утре ще имам отговор.

# 9
  • Мнения: 7 109
Не ми е никаква трудност. Даже ще ми бъде приятно. Настрой се за около 3 часа при директен полет. 

# 10
  • София
  • Мнения: 2 896
По груби сметки 3-4 часа...Ама ти споко, има къде къде по-рисковани неща от пътуването със самолет.

# 11
  • Мнения: 231
svetlana_78, не знам дали ще те разочаровам или зарадвам, но мисля че полета беше 4 часа-избери си хубав самолет и пътуването ти ще бъде по-леко! Успех и приятно изкарване във Финландия! Peace!

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И си купи хапчета (да не ти стане лошо и да Sick) Peace

# 13
  • Мнения: 3 166
Ами май наистина е добра идея да си взема хапчета! Днес споделих с една моя колежка, че ме шубе от полета. А пък тя взе да ми разправя как неин вуйчо също изпитвал панически страх и как като най-накрая се качил при излитането получил инфаркт. Не е починал, ама... Та аз както съм я подкарала може и да повторя примера му. Шегувам се. Ще се стегна. Мислех да взема да позадуша страховете си с глътка алкохолчец Wine Glass. Ама като прочетох в  темата за страх от летене, че не бива.....Жалко. Mr. Green

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз обожавам да летя (за жалост ми се случва рядко).Но това е благодарение на хапчетата, защото без тях съм... Sick Sick Sick.Когато пътувах за първи път, се сещаш, така че те съветвам да си ги купиш.Ако искаш даже ще ти пусна на лични аз кои съм си взела.

Общи условия

Активация на акаунт