Къде за първи път си легнахте

  • 8 394
  • 199
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 249
Ами подтиквана от темата колко време ви отне да си легнете с настоящия, аз пък да ви питам къде си легнахте? За терена иде реч.

И понеже повдигам темата, си признавам без бой - на нас ни отне няколко дни да си намерим терен. И понеже не намерихме, терен ни стана един неосветен паркинг (тогава и само тогава съм се радвала на тъмните софийски улички!)  Embarassed  ooooh! Тая кола ако можеше да говори...  Wink

Изобщо въпросът с терена беше доста наболял първата година, сигурно за това и хартисах да се съберем, че ми писна от ученически изпълнения. Обаче такава тръпка като навън -10 градуса а ние се натискаме по тъмите ... тогава не ми викаше, че ми били студени ръцете!  Crossing Arms

А вие?

# 1
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
В сестрами , след солидно количество мастика  Wine Glass gydi Тогава стана заварката Wink

# 2
  • Мнения: 227
Ха-ха-ха-ха-ха-ха  hahaha

явно и аз съм от любителките на "автосекса"  Laughing

Ние пък си намерихме местенце на Златните Мостове до къщичката в нашта стара Жужа - жигулатора  travel hug

Обаче наистина ако колите, които сме имали досега можеха да говорят  Wink

_Ним_ права си, тръпката от това къде, кога, дали някой ще те чуе, дали ще те види, повишава адреналина и -30 градуса да бъде няма да ти се стори студено  Peace

# 3
  • Мнения: 5 103
В хотел, той си имаше сериозна приятелка , която живееше у тях преди да се намеся аз Twisted Evil Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 490
В хотел, той си имаше сериозна приятелка , която живееше у тях преди да се намеся аз Twisted Evil Twisted Evil

Без да се засегнеш , ама това хвалба ли беше?  newsm78

# 5
в банята на наще баща  ми за малко да ни хване

# 6
  • Мнения: 1 722
В старото москве на баща му на една полянка ... зима, нощ, вънка адски студ, а парното пушляви нещо  Laughing Голяма романтика  Joy!

# 7
  • Мнения: 678
Ами малко случайно стана на една тенис маса в една градинка  Embarassed
Аз не можех да чакам вече,направо е неустоим  Heart Eyes

# 8
  • Popovo
  • Мнения: 571
В неговия дом, който впоследствие стана и мой.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
В Студентски град - в моята стая, даже и датата помня - 02.02. 1995г. - та  дойде за едни материали за изпит, ама ако можело и да му пазя ските (той е скиор), че щял да ходи на гости на негов колега във В.Търново smile3503.....и така пренощува при мен  luvbed

# 10
  • Мнения: 2 220
У тях при първото ми гостуване!

# 11
  • Мнения: 2 723
У нас, около една седмица след като само се стискахме за ръцете и се целувахме като ученици с часово Crazy

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В Зимния дворец.

# 13
  • Мнения: 2 697
Нашият първи път за малко щеше да бъде на Нова година (2000 Heart Eyes), т.е. бяхме пийнали, разгорещени, нежни и ...на чуждо място, у един негов приятел. Аз се възпротивих обаче и...първият ни път беше на една огромна спалня у тях, която не достигаше да приюти страстта ни  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 178
В неговата квартира.Беше ме прегърнал и гледахме филм легнали на леглото и аз се обърнах да му кажа,че колана му ми убива.Пък то не бил колана... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт