Пак за кашите

  • 551
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
От няколко дена давам каша през деня и малката започна да се буди през ноща за храна newsm78 а преди това спеше, възможно ли е да и се е увеличил апетита от тези каши и ако ги спра ще почне ли пак да спи през ноща newsm78

# 1
  • Мнения: 27 524
Сега ще дойде Никол и ще ти каже, че е така  Grinning

Не знам. За някои деца може би е така, за други не.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сега ще дойде Никол и ще ти каже, че е така  Grinning




Никол казваше за прибавянето на бисквити в млякото за вечерното хранене  Grinning

А по темата:
Не мисля, че е от кашата през деня, по скоро детето иска увеличение на грамажа на вечерното си мляко

# 3
  • Мнения: 5 103
Mи тя не си го изяжда вечерното мляко бута шишето и не иска повече.

# 4
От няколко дена давам каша през деня и малката започна да се буди през ноща за храна newsm78 а преди това спеше, възможно ли е да и се е увеличил апетита от тези каши и ако ги спра ще почне ли пак да спи през ноща newsm78

защо мислиш,че се буди точно за храна?и Криса от 1 месец някъде се буди някъде към 5 часа всяка нощ.Или иска да и дам водичка/чайче или да си играем или най често срещаното да я гушна в нашето легло LaughingНе съм и давала храна през нощта откакто тя сама си изключи нощното хранене на 2 месеца.

А ако си сигурна,че се буди да папка,направи и един номер-тя си ляга да кажем към 21 часа и не иска мляко,Остави я да спинка,а когато вие тръгнете да си лягате и дай топло млекце докато спинка WinkНие много често папкаме така GrinningСамо че гадното е,че после ми е малко неспокойно през нощта,че не се е оригнала(не,че през деня го прави всеки път...)

Последна редакция: ср, 13 сеп 2006, 19:34 от Bambita

# 5
  • Мнения: 240
A кога я даваш кашата , за слетобедна закуска или вечерта?Аз я давам 17.00 часа после яде в 21.00 и се буди чак в 6.00 / 6.30 сутринта.Освен това не му правя цяла порция каша а просто в млякото му добавям по 1-2 лъжици каша.Пробвай така ако искаш. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 676
Мимка, мисля, че не е виновна кашата. Явно, като не изпива цялата си порцийка, по-късно огладнява.

# 7
  • Мнения: 6 164
Същата работа е при нас! Почна да не изпива вечерното мляко и се буди да яде нощем. Направи го 2 пъти. После се светнах, че ни мъчат зъбите. Confused Май от тях не изяжда вечерното, съответно огладнява нощем. И не толкова чувства глад, колкото шишето го успокоява, когато се събуди от зъби - като цяло е неспокоен съня му нощем.

Как са зъбките при вас?

# 8
  • Мнения: 5 103
Mи Мисти доки каза, че няма признаци скоро да растът newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
Според мен кашите засищат доста, не би трябвало те да са причината.
Но ако пък се засища следобед с каша, после ти яде по-малко мляко и оттам идва буденето  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт