Искам нови пердета- дайте ми идея

  • 1 308
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 202
Вчера бях писала в една друга тема, но реших да пусна нова, надявам се да ми помогнете със съвети и идеи  Wink

Ужасно ме дразнят пердетата в хола ни, от както съм ги сложила искам да си сменя, но просто не мога да измисля с какви.
Ето тук първите 3 снимки са на част от хола и на първата се вижда малка част от сегашното перде.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=60696&photo=1


Приемам предложения всякакви.

# 1
  • Мнения: 128
Привет,
И аз се заглеждам за пердета и за това разгледах тематар но съвет не мога да ти дам.
Обаче много ми харесаха покривалата на диваните, били ми казала от къде мога да си купя такива.
Благодаря предварително




# 2
  • Мнения: 2 211
А защо държиш непременно да са пердета? На този интериор римски щори ще стоят много добре. Те са красиви, практични и създават уют /по мое мнение/. Виж сайта на Гершман.

# 3
  • Мнения: 4 202
А защо държиш непременно да са пердета? На този интериор римски щори ще стоят много добре. Те са красиви, практични и създават уют /по мое мнение/. Виж сайта на Гершман.

Мдааа и аз май съм се спряла на тях, да видим кога ще ме огрее обаче, че идват малко солено.
Дори ходих в магазина на Гершман и за това, което искам ще ми излязат към 300 лв.  Whistling

# 4
  • Мнения: 4 202
..
Обаче много ми харесаха покривалата на диваните, били ми казала от къде мога да си купя такива.
Благодаря предварително


Оранжевото покривало е от един магазин на Екзарх Йосиф, продава се на метър и излезе към 40 лв. за това диванче, а на другия диван плата е обикновено хасе, но ми хареса като цвят, за да го съчетая с една от стените.

# 5
  • Мнения: 2 211
Като се замисля, те и едни пердета ще излязат горе - долу толкова. Защо не поизчакаш, докато събереш парички? Или "сърце не трае"?

# 6
  • Мнения: 4 202
Със сигурност ще изчакам, аз така или иначе в момента имам пердета,просто исках да е нещо наистина много готино, за да се разделя със старите   Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044
Най-хубавите пердета които съм виждала са в магазин Кортина-в Бъкстон,там си харесах доста пердета,обаче цените на които ми харесаха тръгваха от 200лв.метъра ShockedА също и в едно магазинче срещу мола на Стамболийски,макар че и там не бяха евтини.Иначе евтини и пак хубави има на Христо Ботев -магазина се казва Елегант Wink

# 8
# 9
  • Мнения: 818
Ето малко и от мен,тук са актуални тези тук

# 10
  • Мнения: 4 202
mama Bobo, знам я тази колекция, но благодаря все пак  Wink

Diorella, наистина има доста интересни предложения тук, ще ги използвам за една друга стая  Party

Общи условия

Активация на акаунт