Тестове за овулация и бременност - от БГ или чужбина?

  • 5 122
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 854
Момичета, помагайте с инфо.Все пак повечето от Вас са минали по този пьт и знаят.
Става дума за тестовете за овулация и бременност.Какви марки тестове и от двата вида сте ползвали, каква ориентировьчна цена сте заплатили?Купували ли сте си от БГ, какви марки и колко струваха?
Правя маркетингово проучване, скоро ще имам гости от БГ и искам да знам дали да ми носят тестове и от 2та вида, дали цените в БГ са по изгодни и тестовете са надеждни.Наскоро мернах някакьв тест за овулация тук и беше 40 евро #Crazy.Знам, че има разни модернизирани, предполагам и затова цената им е таква, или просто са били повече в опаковката.
Рових из Библиотеката, из "бьлгарските теми" за тестове, но не стигнах до някакьв конкретен извод за добьр тест.Каква е разликата между тези тестове, които са като лентички и тези, които са електронни?За тези от БГ знам на Sure check(за бременност), не сьм ги ползвала, но чувах, че много ги рекламираха в БГ.Струваха около 3 лв.В Холандия такива не сьм виждала.
Ще се радвам на сьветите Ви Hug

# 1
  • Мнения: 3 880
В Германия тестовете за бременност вървят между 5 и 10 евро (най-общо казано). Не си спомням да съм търсила някаква определена марка, просто грабнах първия срещнат от аптеката ...
Тестове за овулация не съм ползвала, но гледам че струват около 20 евро за 5 теста. Тук много рекламират Clearblue.

# 2
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Небенце аз вси4ки тестове за бременност дето съм си правила са купувани оттук. Последния го платих към 12 еври май  newsm78
Не съм обръЩала в Бг какви са цените,но едва ли Ще са по_скъпи,напротив,според мен са по_евтини. На мен противоза4атъ4ните ми ги праЩаха от Бг заЩото съотноШението в цената беШе 5 лева среЩу тукаШните 13 еври за опаковка. Отиди и виж какви са цените при вас в Нидерландско и ги срвни с тези в Бг  ако има изгода да ти носят оттам. Peace

# 3
  • UK
  • Мнения: 1 334
http://www.clearblueeasy.com/our_products_digital_pregnancy_test.cfm
аз ти препоръчвам този тест-на мен само той ми свърши работа, другите дори и не загатнаха втора чертичка  Grinning Струва 12 паунда, тези с чертичките са 9. Ако си купиш повече са по-евтини.

# 4
  • Мнения: 1 854
Мерси момичета  bouquet

# 5
  • Мнения: 369
  Аз си носех тестове за бременост от Бг. Проблемът беше че от мераци непрекъснато да проверявам, свършиха и после си докупувах от тук. Бях много доволна от един тест, купуван от Бг (мисля че D-Best се казваше или нещо от сорта, американски или канадски беше  Crazy  струваше около 4 лв преди 2 години и бяха два теста вътре.) Такъв точно не намерих тук.  Много е чувствителен и показва бремеността дори няколко дни по-рано от другите тестове.  А иначе тук в Канада, тестовете за овулация ми се видяха страшно скъпи. 5 теста за 50 долара и като ги изгърмиш единият месец, следващият пак  Crazy . В Бг мисля, че не са толкова скъпи, най-малкото като чета по форума колко често ги ползват. Сравни си цените, но аз бих си поръчала на твое място.  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 381
Ако си бременна всеки тест ще го отчете, дори най- евтиния.  Тестовете за овулация ако спазваш изсискванията също.
Купувам тестове само от тук.

# 7
  • Мнения: 2 825
Небенце, на мен мъжо ми донесе тестове за овулация от Бг - Clear Ovu, 5 теста за овулация + 1 за бременност. Цената мисля беше около 10 лв, лентички са. Аз с тях забременях, а теста им за бременност показа по-хубава втора чертичка от тукашните тестове .
От тук тестове за овулация не съм копувала, питах в аптеката и ми казаха, че най-евтините са 50 евро за 5 теста, а те са точно за 1 мес. Тестове за бременност копувах от тук 2 различни вида - определено лентичките показват по-хубаво резултата.
Успех и дано скоро да ни се похвалиш  Heart Eyes Peace

# 8
  • Мнения: 1 854
Ходих на проверка из магазините и като гледам няма никакво разнообразие.Имаха само на Clear blue, 7 в опаковката(тестове за овулация) струваха 33евро, 3 теста бяха 20 евро.Тестовете за бременност бяха по 11евро за един и 18 евро за два.Имаха и някаква куча марка, но цената беше 7 евро.Тестове за овулация има само на Clear blue.
Така е и с детските храни в бурканчета тук.Има само 2 марки - на Nestle и Olvarit.Голямо разнообразие, няма що.Доколкото знам в БГ има повече избор Sad
Незнам как са цените в БГ, но наистина ще Ви послушам и ще си порьчам оттам.Предимно тестовете за овулация ме интересуват защото са по скьпи и 1 опаковка на месец не винаги може да свьрши работа.
Благодаря Ви.

# 9
  • Мнения: 1 854
Небенце, на мен мъжо ми донесе тестове за овулация от Бг - Clear Ovu, 5 теста за овулация + 1 за бременност. Цената мисля беше около 10 лв, лентички са. Аз с тях забременях, а теста им за бременност показа по-хубава втора чертичка от тукашните тестове .
От тук тестове за овулация не съм копувала, питах в аптеката и ми казаха, че най-евтините са 50 евро за 5 теста, а те са точно за 1 мес. Тестове за бременност копувах от тук 2 различни вида - определено лентичките показват по-хубаво резултата.
Успех и дано скоро да ни се похвалиш  Heart Eyes Peace
Кларич, мерси за инфото.Ще си порьчам от БГ в крайна сметка.
Мерси за пожеланията, пьк току виж и двете сме се похвалили скоро за едно и сьщо нещо Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 7 430
...ех, как се зарадвах на заглавието....ама...
Нищо де, скоро чакам резултат EFP

Целувки Hug

# 11
  • Мнения: 1 854
...ех, как се зарадвах на заглавието....ама...
Нищо де, скоро чакам резултат EFP

Целувки Hug


Мерси Мандаринке Hug
Целувки на малките чаровници Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 110
Небенце аз съм си в БГ сега и мога да мина тези дни да видя какво има по аптеките. Тест за бременност ползвах ина4е холандски, маи този евтиния и си показа съвсем ясно 4ерти4ките.
А ина4е на4алото на другия месец идвам обратно в низоземско и мога да ти донеса каквото каже6.

# 13
  • Мнения: 2 825
Небенце, на мен мъжо ми донесе тестове за овулация от Бг - Clear Ovu, 5 теста за овулация + 1 за бременност. Цената мисля беше около 10 лв, лентички са. Аз с тях забременях, а теста им за бременност показа по-хубава втора чертичка от тукашните тестове .
От тук тестове за овулация не съм копувала, питах в аптеката и ми казаха, че най-евтините са 50 евро за 5 теста, а те са точно за 1 мес. Тестове за бременност копувах от тук 2 различни вида - определено лентичките показват по-хубаво резултата.
Успех и дано скоро да ни се похвалиш  Heart Eyes Peace
Кларич, мерси за инфото.Ще си порьчам от БГ в крайна сметка.
Мерси за пожеланията, пьк току виж и двете сме се похвалили скоро за едно и сьщо нещо Heart Eyes

 Hug Аз съм си дала почивка този и следващия месец, но след това се надявам да се похваля бързо Simple Smile Ама ти хич не ме чакай, следващата ти темичка да е за честитки  Heart Eyes

# 14
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
един пьт сьм купувала тест от тук....даже не помня как му беше името...бяха 2 в опаковката и струваха около 30 франка ( с намаление  newsm78 бяха ).....

Общи условия

Активация на акаунт