AГ клиника "Райна Княгиня" ???

  • 3 166
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 492
Момичета, знае ли някой нещо за Първа частна АГ клиника "Райна Княгиня" - София ???

# 1
  • София
  • Мнения: 2 227
Пусни търсачката, има доста писано по темата..., а иначе аз съм чувала лоши отзиви.

# 2
  • софия
  • Мнения: 495
В последно време само лоши отзиви чувам за тази  клиника

# 3
  • Мнения: 858
да аз раждах там преди 22 дни,във форумите има някакви ужасни мнения и ако се ръководиш от тях може лошо да ти стане!Моят съвет е въобще да не ги четеш,защото те са на мами преживели тежко раждане ,което според мене може да имаш независимо от мястото където раждаш .Аз съм много доволна,екипа който ме изражда беше силно професионален ,бях обградена от невероятно внимание,което знам не е много характерно за нашите болници ,мъжа ми присъства на самото раждане ,близки и приятели ме посещаваха когато си пожелая,храната беше на ниво,като обстановка е супер чисто,но не е луксозно както в Свети Лазер например!Целият ми пристой там беше чудесен и изобщо не бих могла да кажа и половин лоша думичка!

Последна редакция: ср, 13 сеп 2006, 11:54 от dennis

# 4
  • Мнения: 3 929
Честно казано, пресни впечатления нямам. Преди няколко години направих спонтанен аборт и докторът, който посещавах, имаше частен кабинет, а там извършваше по-сложни манипулации, имам предвид в Райна Княгиня. Бях супер доволна. Една година по-късно получих масивен кръвоизлив и с мъжа ми след като обиколихме няколко места, между които и Пирогов, никъде не ми обърнаха внимание, а и мненията на всички, които ме прегледаха, се разминаваха. Накрая пак опрях до частния си гинеколог, който отново направи кюретаж там. Наистина сам много доволна от тях. Не съм раждала там обаче.

# 5
  • Мнения: 492
 Hug Благодаря за отговорите !!!

# 6
  • Мнения: 6 164
Аз раждах там! - Не е луксозно и лъскаво, но не отиваш на почивка, а да раждаш, затова са важни специалистите, които са No. 1 за мен - екипът на Д-р Деновска беше страхотен! Присъствие на таткото не се заплаща. Раждане като моето пожелавам всекиму! Heart Eyes А отношението на персонала към мен беше сякаш съм им родна дъщеря! Аз съм страшно доволна! newsm20

# 7
  • Мнения: 192
И аз раждах там миналата година - при д-р Огнянова и д-р Деновска. Екипа е супер и отношението на всички към мен беше добро. Не е лукс,но беше чисто, обръщаха доста внимание на мен и бебето. Е, все пак когато болницата е частна и вътре има общо 5 майки с бебетата си е нормално да се обръща внимание на всички, нали? Като цяло съм доволна - и от храна, и от отношение /с изключение на директорката на болницата - голяма овца, ама минава сутрин на визитация #2gunfire/ а я няма и тази лудница както е по другите болници. Там е относително спокойно, бебето през нощта не е при теб и можеш да спиш.  Simple Smile
Каквото и да решиш - Леко раждане!!! Grinning

# 8
  • Мнения: 492
 Laughing Не знам какво ще реша, но много ви благадаря за отговорите!!!  Hug

# 9
  • Мнения: 109
Там родих дъщеря си на 22.05.2006г.Много съм доволна,самото раждане мина много леко/секцио/,много съм доволна от д-р Деновска и екипа и,както и от целия персонал в болницата които полагаха грижи за мен след това.Ако някой ден реша да имам второ дете,пак там ще раждам със същата докторка!Немисля,че в държавна болница бих получила тези грижи и това отношение.

# 10
  • Мнения: 492
Я виж ти колко доволни майки имало.  Wink Ще взима да се навия  Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 369
В началото и аз следях отзивите за бониците, за да реша къде да раждам.
После обаче реших да е АГ, което е `приятел на бебето`, т.е. бебока да е още отначало при теб....да мога да му давам коластра.. и т.н.... Това стана като попрочетох Маймунската тема и доста от библиотеката на кърмаческия форум Wink

Живи и здрави да сте цялото семейство!!!

# 12
  • Мнения: 13
zdraveite, az v momenta hodia pri d-r Denovska v nachaloto na bremenostta sym s mnogo dobri vpechatlenia sym   i iskam da vi popitam kolko vi izlezna rajdaneto tam.

# 13
  • Мнения: 6 164
1150 с престоя и епидуралката, която е 300.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз раждах декември 2004г там.Секциото мина нормално,внимание и тн,както са писали и другите мами.Само,че операцията ми я води Пепи Кътев,който е собственик на клиниката(един от собствениците),екипа беше чудесен.Относно другата спомената докторка мога да подкрепя мамите,че е много добър специалист,тъй като майка ми я познава лично.
Тогава бебешката докторка беше Иванова-сестрата на Бойко Борисов(не ,че това е от значение,но ми даде добри съвети за бебчето)
Относно това дали бебето ще е при теб или не-ти решаваш,но аз мисля,че ще имаш нужда от почивка след раждането.
Желая ти успех.

Общи условия

Активация на акаунт