streptococcus agalaktae

  • 1 067
  • 3
  •   1
Отговори
здравейте
много съм притеснена. Откриха streptococcus agalactae в гърления секрет на сина ми. Знаете ли нещо за тази бактерия. Как се лекува и дали може с хомеопатия. Моля ви ако зноете нещо повече пишете ми. Предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 131
Преди 3 -4 месеца в носния секрет на сина ми откриха бактерията streptococcus pnevmonie ( не знам точно как се пише) , но успяхме да я излекуваме с  Аугументин. На вашата антибиограма не пише ли към кой антибиотици е чувствителен?Лекарката трябва да ти каже кой е най- подходящ за тази бактерия и ще му мине на детето.На моят син с един курс от 10 дни Аугументин му мина . Успешно излекуване.

# 2
  • Мнения: 1 116
Казва се Streptococcus agalactiae.Най-често причинява инфекции при деца под 3 месеца.Ако не са ви правили антибиограма се почва с пеницилин или амоксицилин,понякога се добавя и аминогликозиден антибиотик.Ако сте алергични към пеницилини , тогава се включва Ванкомицин.Изследвайте и ваш секрет да не би вие да го заразявате.

Ако има още питайте.

  bouquet

# 3
  • sofia
  • Мнения: 769
За мен хомеопатията е най-доброто лечение.
Има си точен препарат за проблема. Сблъсквала съм се 3 пъти с него и 3-те пъти за около 10-15 дена се оправяха нещата. Идете на хомеопат, за да не се тровите с антибиотици и резултатите да са незадоволителни, а и да си причините други проблеми. Ето вече има дипломиран хомеопат във форума - допитай се до Алекс.

Общи условия

Активация на акаунт