Едно въпросче

  • 1 614
  • 23
  •   1
Отговори
Здравейте,искам да попитам когато сте били бременни и сте бременни в момента имате ли някаква слуз която тече от вагината ви по някога е по силна по някога по слабо тече на какво се дължи това,аз имам едно такова гъсто като белтък нещо подобаващо на бяло течение има ли си някой на представа какво е това иначе сърбеж или болка нямам нямам и вагинални проблеми но просто ми е чудно какво е  Rolling Eyes newsm78.Много ще се радвам и ще ви бъда благодарна ако ми отговорите Heart Eyes Simple Smile


# 1
  • Мнения: 4 362
Ми това което описваш е бяло течение,което повечето пъти се появява през бременността или се засилва.Трябва да се вземе секрет  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 5 183
Лекар ще ти каже най-добре. Ина4е, при всеки може да е било разли4но.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 368
Здравей!Аз през цялата си бременност имам по-силно изразено бяло течение и лекарят ми ме успокои,че било нещо нормално за бременността.Единствено трябва да се следи за бактерии и инфекция,за това той доста често ми взимаше секрет.Аз почти на всеки преглед му се оплаквах,а и постоянно нося ежедневна превръзка.Консултирай се и с твоя лекар,но мисля че няма нищо тревожно.Лека бременност!

# 4
  • Мнения: 1 259
Към края на бременността си имах такова течение.Секрет не са ми взимали,но е по-добре да се изследва.

# 5
  • Мнения: 2 274
   Аз съм с такъв секрет от началото на бременността / така бях и с предишната бременост/ ! Всеки месец ми правят микробиология, но изследванията  ми са ОК! Четох някъде, че след 5 месец вагиналната секреция се увеличава и било възможно появата на такова течение, без да има някаква инфекция!
  Ако са ти правили изследване и всичко в него е нормално - няма от какво да се притесняваш  Peace!

# 6
  • Мнения: 260
И аз съм с такова течение от началото на бременността.Взеха ми микробиология и всичко си беше наред.Докторът ми казваше,че с напредване на бременността-течението ще се усили малко.Сега съм в 24г.с и все още си имам течението Peace

# 7
  • Мнения: 1 986
  И на мен,по време на бременността ми се засили течението-нормално е,но ако се появи сърбеж,или пък се увеличи-направи си изследване-да не се окажат гъбички-лекуват се,но трябва да се вземат мерки навреме Peace

# 8
  • Мнения: 390
Аз съм през цялата бременност с такова течение-точно бяло и по-гъсто.Но всеки месец ми вземат секрет и засега няма проблеми.Щом имаш бяло течение си трябва наблюдение.

# 9
  • Мнения: 907
Бях чела в някоя книга или статия, че това течение през бременността (стига да не е причинено от гъбички и др. подобни) е в резултат на "лющенето" на умрелите клетки от повърхностния слой на вагината, което "лющене" през бременността е по-засилено, тъй като клетките се обновяват с по-голяма скорост. Та това изхвърляне на мъртви клетки може да прояви като бяло течение.
Разбира се напълно подкрепям мненията на момичетата по-горе, че е добре да се направи изследване, за да е сигурно, че не е възпаление. Но не се притеснявай излишно Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 019
Здравей!Аз през цялата си бременност имам по-силно изразено бяло течение и лекарят ми ме успокои,че било нещо нормално за бременността.Единствено трябва да се следи за бактерии и инфекция,за това той доста често ми взимаше секрет.Аз почти на всеки преглед му се оплаквах,а и постоянно нося ежедневна превръзка.Консултирай се и с твоя лекар,но мисля че няма нищо тревожно.Лека бременност!
да и аз бях така

# 11
  • Мнения: 409
Към края на бременността си имах такова течение.Секрет не са ми взимали,но е по-добре да се изследва.
И аз бях така. Peace

# 12
  • Мнения: 146
И аз имам такова течение от началото на бременността, но всеки месец ми вземат секрет и  ме следят , за сега всичка ми е чисто. Кажи на док. да ти вземе секрет за микробиология и да види причината може всичко да е нормално, но докато не се изследваш не можеш да си сигурна.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 079
Нормално е, хормони. Peace

# 14
  • Мнения: 903
Аз също имах и взехме секрет за изследвания... не беше нищо опасно. Почти всички го имат.

Общи условия

Активация на акаунт