Любимите "изцепки" на половинките ни...

  • 3 331
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 309
Веднъж докато вечеряхме,пожелах да опитам от неговата порция...Той милия зверски гладен,плахо ми подаде в чинийката с думите:
 - Това стига ли ти или ти е много?




Има доста,но тази ми е любимата...

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Не че ми е любима изцепка, ама понеже стана въпрос за храна...Моят мрази да му се бърка в чинията и си я пази като звяр...само дето не ръмжи...Та в тон с "Приятели" - Калина като започне да му рови из яденето й казвам "Нали знаеш, че тати не дели храна"...Той на нея й дава, де, ама си представям какво му коства...

# 2
  • Мнения: 533
И мъжът ми не обича да си дели храната с никой, е, детето прави изключение, ама понякога  Wink. Ако ми поиска от моята, аз винаги давам  bowuu и той ми казва: "ето, за това сме приятели с теб"  Joy

# 3
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Най-фрапантната му изцепка беше още докато бяхме гаджета.
Връща ме се от няколкодневна почивка и той ми обяснява "колко скъпо съм му излязла..."
Аз направо откачих - имаше едно дивно скандалче, малко фасони, обяснения и след това сдобряване. След около месец се навих да живеем заедно дори Wink

# 4
  • Мнения: 242
Онази вечер уж на шега, уж на майтап го попитах дали сега като стана още по-грамадна от бременността и без желание за секс няма да си намери някоя друга /като си мислех, че ще каже, че си обича само мен/, той се изцепи: "Ти пък, не виждаш ли, че нямам никакво време" При което веднага се осъзна и двамата започнахме да се смеем

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Мен ме хвана срам, че при нас са май много Laughing.
Питал ме е в кое точно отделение се слагал праха за пране и омекотителя в пералнята, като се пържели тиквички, трябвало ли да се белят или стържат,на колелца ли се режили, как се пържил патладжан, най-различни неща.
Само за това се сещам сега.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 249
Онази вечер уж на шега, уж на майтап го попитах дали сега като стана още по-грамадна от бременността и без желание за секс няма да си намери някоя друга /като си мислех, че ще каже, че си обича само мен/, той се изцепи: "Ти пък, не виждаш ли, че нямам никакво време" При което веднага се осъзна и двамата започнахме да се смеем

Моят на подобен тип въпрос отговори, че нямал пари за втора!  Mr. Green Пък после си изяде боя, защото аз не съм "скъпа", особено откакто съм болничен, се старая да намаля личните си разходи до минимум. А той нямал това предвид, ама докато ми обясни какво уж искал да каже, вече бях изревала две водоноски сълзи

# 7
  • Мнения: 286
Когато бях бременна негова колежка го попитала в кой месец съм и той казал в 21-ви  Joy, а аз си бях в 21 седмица. Чул-недочул ама винаги компетентен ...  hahaha

# 8
  • София
  • Мнения: 3 390
Когато бях бременна негова колежка го попитала в кой месец съм и той казал в 21-ви  Joy, а аз си бях в 21 седмица. Чул-недочул ама винаги компетентен ...  hahaha
rotfImao rotfImao rotfImao

# 9
  • Мнения: 1 418
Имам една история с бившият ми съпруг:Караме си се нещо и аз ядосано му казвам:
-Ти даже не знаеш кой номер сутиен нося!
А той ми отговаря:
-Знам. 5В.

# 10
  • Мнения: 281
Когато бях бременна негова колежка го попитала в кой месец съм и той казал в 21-ви  Joy, а аз си бях в 21 седмица. Чул-недочул ама винаги компетентен ...  hahaha
newsm62 Твоя мъж направо ме разби! moresmile

# 11
  • Мнения: 6 167
тва днес го разказвах, ама пак))
в топ 10 ми е просто.

тук постилането на леглата е като в хотел - няма торби, а единичен чаршаф под завивката

ииии, мъжа ми идва млад зет в софия.
и ще спим  у нас.
вечерта мама прилежно оправила леглата.
а пък у нас чаршафите са по старата мода - с дупка в средата ( вижда се одеалото)

наближава времето да лягаме и мъжа ми " какво е това нещо? " , аз " Завивката",
той "  Вътре ли трябва да вляза?" hahaha


# 12
  • Мнения: 419
тва днес го разказвах, ама пак))
в топ 10 ми е просто.

тук постилането на леглата е като в хотел - няма торби, а единичен чаршаф под завивката

ииии, мъжа ми идва млад зет в софия.
и ще спим  у нас.
вечерта мама прилежно оправила леглата.
а пък у нас чаршафите са по старата мода - с дупка в средата ( вижда се одеалото)

наближава времето да лягаме и мъжа ми " какво е това нещо? " , аз " Завивката",
той "  Вътре ли трябва да вляза?" hahaha



  hahahaJoy Joy JoyПосмях се от сърце

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Любимата ми изцепка е когато се опита да ми сготви сложно ястие от книга. Панирани свински филета печени с вино, галета и кашкавал. Много вкусно ястие щеше да е ако не беше объркал брашното с пудрата захар. И като му казвам че яденето сладни той ми разправя че било от виното защото сме имали само десертно. Като взех да чистя кухнята половината ми пудра захар изчезнала а в тигана - карамел със свинска мас. Горкия ми мъж като му казах какво е направил подскочи като ритнат от кон. Май тогава приключи с опитите да домакинства. 

# 14
  • Мнения: 165
Majo zaspal pred televizora v hola,az go budq da si lqgame  a toi sanen:-Koi strelq v orkestara????? #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт