За акитата на по -големите кърмачета?

  • 396
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Моето бебе е вече на 11 месеца и от 5-6 дни започна да ака по 5-6 пъти на ден, не е разстройство , но пък взех да се притеснявам....това което изяжда сутрин на обяд вече е  в памперса. /имаме 3 заместени хранения и сигурно се кърмим 7-8 до 10 пъти/
Дали е нормално?

# 1
  • Мнения: 11 816
Убеди се все пак да не е разстройство, на вън върлуваше някакъв вирус. Аз го изкарах за ден и половина с разстройство, повръщане и температура, а дъщеря ми с 2 дни разстройство.
Дано все пак не е това!

# 2
  • Мнения: 6 243
Дъщеря ми прави такива неща, ако е имала поредица от много ящни дни. Ака по 3 - 4 - 5 пъти дневно, като не е разхлабена.

Ако детето е жизнено и спокойно, не се затормозявай с притеснения.

# 3
  • Мнения: 532
А скоро да си въвела нова храна? Сирене или краве масло, или нещо друго? Или нещо по-мазно да даваш?

Много често бебешкият/детският организъм при прием на нова храна реагира с по-бързо преминаване през червата, но това за период, в който изготвя толеранс и после всичко се нормализира.

Наистина, ако детенце е жизнено и весело, няма място за притеснение. Ако акито е с добра консистенция, не е като пребити белтъци, не мирише лошо, няма слуз - не се тревожи!

# 4
  • Мнения: 137
Благодаря за отговорите, ние продължаваме в същия дух , но стигаме до 3 пъти на ден...нормални акита е малко миришещи ама то не може без миризма.

Незнам от къде произвежда това количество , като не иска да се храни заради зъбките, освен кърмата ми да е станала много калорична:)

Лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт