какво е мнението ви за пелените?

  • 1 154
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
здравейте мами, в интернет се натъкнах на пелени и гащички за многократна употреба. Някоя от вас ползвала ли е и доволни ли сте от тях?  според вас кой е по-добрият вариант памперси или такъв тип гащички за многократна употреба? благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 8 505
Аз предпочетох пелените за еднократна употреба,т.нар. памперси.А за тези за многократна употреба:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73086.0

# 2
  • в стаята
  • Мнения: 469
Аз предпочитам памперси, тъй като тези гащички за които споменаваш трябва да се перът ooooh!т

# 3
  • Мнения: 698
Предпочитам и използвах еднократните такива.  Peace

# 4
  • Мнения: 4 621
Ползвам само за еднократна употреба Peace

# 5
  • Мнения: 942
Ползвам само за еднократна употреба Peace
И аз така. Peace

# 6
  • Мнения: 992
ползвам си памперси  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
Мисля, че колкото и пари да спестява, определено не е най - удачният вариант и за мама и за бебо. За мен е по - трудоемко и непрактично, да не кажа отживелица.  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 11 818
В 21-ви век живеем! Памперси!  Peace
Освен, ако бебчето не е алергично..

# 9
  • София
  • Мнения: 3 672
Използвам пелени за еднократна употреба- замислих се преди време за тези ,които споменаваш-ама нещо не ми се ще да пера,суша,гладя ooooh!А и Валето слава Богу не е алергичен- в такива случаи -подкрепям памучните пелени

# 10
  • Мнения: 3 042
здравейте мами, в интернет се натъкнах на пелени и гащички за многократна употреба. Някоя от вас ползвала ли е и доволни ли сте от тях?  според вас кой е по-добрият вариант памперси или такъв тип гащички за многократна употреба? благодаря предварително

Ползвала съм такива пелени навремето за щерката в началото, когато се роди. След това минах изцяло на памперси.

Малкият го гледам изцяло с памперси и такива пелени изобщо и не съм си и помисляла да ползвам.

# 11
# 12
  • Мнения: 742
Ползвам само за еднократна употреба Peace
smile3521

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 907
Предпочитам еднократните Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 000
Никога не съм и мислила да ползвам пелени за многократна употреба. Доволна съм от памперсите.

Общи условия

Активация на акаунт