Подарък за 3 годишно момченце

  • 1 746
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,

На 14-ти сме на рожден ден на един юнак на 3 години и не мога да реша какво да му купя. Чакам идеите ви, че не остана време Simple Smile  bouquet

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Интересна и за мен Тема. Момчето ми навърши 3г., но поради липса на идеи от наша страна си остана без интересен подарък.  Blush
Хайде и аз да чуя кой какво предлага.  Thinking

# 2
  • Мнения: 5 877
пъзел
бои за пръсти
книжка (в "Хеликон" има промоция на едни страхотни книжки за безопасност на движението, с отварящи се прозорчета, сладки картинки и разбираеми обяснения)
топка с "уши"
конструктор
ако има колело - каска
ако е много близък - тротинетка
гараж за колите, с които сигурно е пълно у тях

Шани, защо подаръкът не бъде някакво пътуване?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Какъв е този гараж за коли?

# 4
  • Мнения: 5 877
не говоря за нещо конкретно, макар че съм виждала такива у приятели с момчета... иди в "Марсел" и питай.
Аз имам момиче, тъй че нашите коли са 3 на брой и малки.

# 5
  • София
  • Мнения: 505
По-голям камион-самосвал, който може да го товари.
Кола-автовоз пак по-голяма, за да може да товари различни по големина коли.
Влакче с вагони, но за предпочитане без релси и батерии - за да може детето само да го управлява.
Конструктор.

# 6
  • Мнения: 1 364
Моята дъщеря е на 3 години. Занимават се с конструктур, книжки, пъзел, кола с писта или други занимателни игри.

# 7
  • Мнения: 397
Моят син скоро ще навърши 3 години. Любим герой му е Мечо Пух - вкъщи имаме цяла колекция от играчки, книжки с приказки,
DVD-та с филмчета за Мечо Пух и все още не са му омръзнали, а и продължаваме да си обогатяваме колекцията!!! Така, че ако въпросното момченце има любим герой може да го изненадаш с някоя книжка или DVD с този герой! Иначе на нас също са ни интересни конструкторите, количките с дистанционно, микрофон с батерия /на който си пее детските песнички/ и всякакви други  мелодични играчки!

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, защо подаръкът не бъде някакво пътуване?

принципно съм ЗА, но пусто все нямаме време... Confused

Обаче съм набелязала един много хубав дет. клуб "Тинки-Уинки"  за забавление до полуда. Тъй, че това ще му е.
И сега да не си помисли някой, че няма с какво да си играе детето... Просто от сестра му сме пълни с играчки и с почти всичко изброено от вас до тук.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 421
И сега да не си помисли някой, че няма с какво да си играе детето... Просто от сестра му сме пълни с играчки и с почти всичко изброено от вас до тук.

Шани и при нас е така. като дойде време за подарък за него и сме в страхотна дилема. Нищо интересно не можем да измислим, защото всичко от изброените по-горе има от сестра си.  И пак купуваме коли - добре поне, че много им се радва.
Нашият все още не може да възприеме едно пътуване някъде като подарък, докато една хубава играчка Heart Eyes

Хубав подарък беше един голям самосвал - товари го, разтоварва го, сестра му го вози, той го бута и т.н.

Конструкторите винаги са хубав подарък.

На тази възраст повечето все още се вълнуват от разни играчки с мелодийки(разбирай досадни).

Хубава идея ми се струва - комплект каска, налакътници и наколенки(ако има колело).




# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хубава идея ми се струва - комплект каска, налакътници и наколенки(ако има колело).

и ако го кара. Че имаме 3бр. и той не владее нито едно за яд на майка си  Twisted Evil
Синчето не е фен на коли и камиони. Ама хич  Stop. Виж кукли и колички и кукленска къща - обожава. Пистолетите също са недолюбвани.

Така, че Jutoo - подпитай майката към какво има афинитет детето!

# 11
  • Мнения: 3 491
Комплект от мънички фигурки на животни. Моите момченца много обичаха и даже още обичат да си играят с такива - редят си ги, строяват ги, приказват им нещо, разиграват им ситуации, изобщо, знаят им предназначението. Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами определено обича коли, има и колело...идеята за каска ми допада.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нашия на 3 сме решили да го правим скиор....така че  аз предлагам ски

Общи условия

Активация на акаунт