PRISON BREAK:MANHUNT (SEASON 2) IV тема

  • 15 951
  • 455
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 969


2 тема
3 тема


Официалният сайт
БГ форум посветен на Prison Break
PRISON BREAK DVD-1BG SUB SO 1(торент)
PRISON BREAK DVD-2 BG SUB SO 1(торент)

DMCA-removal-from-Google(торент)
data.bg(торент)
torrents.linkos.bg(торент)

Субтитри
Музиката от PRISON BREAK(торент)

Спойлери

UPCOMING...
Episode 2.04 - First Down
 Episode 2.05 - Map 1213
 Episode 2.06 - Subdivision
 Episode 2.07 - Buried
 Episode 2.08 - Dead Fall
 Episode 2.09 - Unearthed


First down description
Map1213 description
Subdivision description

И личните ми произведения Wink

Клип 1
Клип 2
Клип 3  това е най- новото и според мен стана много сполучливо, гордея се със себе си  Mr. Green

Още някои мой любими клипчета, вижте ги, няма да съжалявате Wink
Prison rhapsody
Too sexy
Savin me
Mad world
Crawl
Prison bich Joy

Малко икони от новият сезон
Prison break icons, gifs, banners
Wallpapers
Wallpapers 2

Customize Prison Break/Google Page

PB in New TV Guide Warning: Contains spoilers

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 17:54 от Alabala

# 1
  • Мнения: 171
Скоро не бях гледала толкова завладяващ  филм.
От втори сезон обаче намерих  3 серии.Само толкова ли са излезли или аз не търся където трябва?

# 2
  • Мнения: 433
Скоро не бях гледала толкова завладяващ  филм.
От втори сезон обаче намерих  3 серии.Само толкова ли са излезли или аз не търся където трябва?

Ако не се лъжа днес трябва да излезе 4-та серия.
А по темата - няма нещо, което да не ми харесва в този сериал.

# 3
Гласувам с НУЛА отговор  Laughing Laughing Laughing
Нямаше чак толкова (че чак да изгледам първи сезон за три дена) да ме впечатли сериалът, ако не беше преплетено всичко, необходимо за успеха на касов сериал: екшън (доброто и лошото ченге), любовна история, семейна драма и най-вече: много пари!

Някой знае ли песента SAVIN ME на кого е. Много ми харесва и прекрасно отговаря на енергията, адреналина в сериала.



# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
Тъкмо се зачудих защо е заключена старата тема  newsm78

По въпроса - няма нещо, което да не ми харесва, то иначе няма да е интересно.






Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 16:08 от Amidala

# 5
  • Мнения: 1 040
Хайде на новата серийка Party
Има я в Линкоса и аз си я изтеглих, сега остава и субтитрите да се появят и нападаме Wink

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 11:55 от didun4o

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Гласувах с делото на Ел Джей, не ми е приятен артиста, изобщо не ща да го виждам

# 7
Още не съм гледала 3 епизод  #Cussing out За сега няма нещо, което да НЕ ми харесва.  Всеки от отговорите е важна част от сценария и без нея филмът няма да е същият. Просто щеше да свърши с бягство минало по график и "... те заживяли щастливо"  Stop

# 8
Аз си я свалих от датата, ама субтитри ниенте още. Пускам си го в момента без, а довечера или най-късно утре с текстчето Wink


Ще ви се невиди - тук ме зарибихте с тая дрога  smile3515

# 9
  • Мнения: 99
абе мани Laughingпрез 5 минути рефрешвам subs.unacs-а и нема нищо.аз още търпя да не си го пускам  чакам да излезнат буквите ама маи нема да е задълго.още час,два и ще се предам май...

# 10
абе мани Laughingпрез 5 минути рефрешвам subs.unacs-а и нема нищо.аз още търпя да не си го пускам  чакам да излезнат буквите ама маи нема да е задълго.още час,два и ще се предам май...

хахахаха и аз това правя - пуснах го - изгледах 10-на минути и реших да потрая още малко. Луди  hahaha newsm68

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969


Някой знае ли песента SAVIN ME на кого е. Много ми харесва и прекрасно отговаря на енергията, адреналина в сериала.




Nickleback, една от любимите ми песни в момента Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Абруци умря  newsm45 newsm45 smile3511 Беше ми втори любимец, много гадно, ще ми липсва Confused

# 13
# 14
  • Мнения: 99
еиииииииииииии и на мене ми беше любимец защо толкова тъпо го убиха......еееее много ме е яд значи кфо да се прави...МНОГО МЕРСИ ЗА СУБТИТРИТЕЕ....живи и здрави господ здраве да ви дава Joy newsm44 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт