Чувствате ли някой от форума ......................... много дълго ще стане

  • 3 903
  • 83
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Та чуствате ли някой от форума толкова близък сякаш го познавате от 100 години ? Има ли хора  които само от едно ЛС сте почуствали близки макар да не ги познавате ?
Аз тук открих такива хора  Hug А вие ?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И аз. Малко дет' се вика, но от сърце Laughing

# 2
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз също тук открих такива хора.  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 212
Да, определено, което много ме радва... Heart Eyes

Джулс, да ти кажа ли как прочетох заглавието .... Чувствате ли, че някой от форума много дълго ще остане ... (демек в него)  Laughing Laughing Laughing

# 4
  • Мнения: 3 537
Да, определено, което много ме радва... Heart Eyes

Джулс, да ти кажа ли как прочетох заглавието .... Чувствате ли, че някой от форума много дълго ще остане ... (демек в него)  Laughing Laughing Laughing
hahaha Joy
По темата-да и то не един. Wink

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да.....колкото и да е чудно

# 6
  • Мнения: 2 550
Да  Heart Eyes
И много я обичам   bouquet
Тя си знае коя е   bouquet Heart Eyes

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, една от тях си ти    bouquet, CTramell, Додо, Близначе, Маги99, Рина, Дуци....много са, ще пропусна някой и ще се ядосвам после    bouquet Hug Heart Eyes

# 9
  • Sf
  • Мнения: 808
Да! Да! Да!
Открих няколко страхотни приятелки Simple Smile С някои дори се запознахме наживо Simple Smile А покрай едни анализиращи теми, "срещнах" невероятни хора Simple Smile

Ето това се казва хубава тема - докато пишех отговора си и вече имаше 5 публикувани отговора Simple Smile

Форумът е чудесен, радвам се, че съм част от него Simple Smile

# 10
# 11
  • Мнения: 5 468
Да, много хора чувствам близки и им говоря свойски, без да сме говорили кой знае какво, когато сме се виждали 1-2 пъти в реалността.
А има такива, дето никога не съм ги виждала, ама пак ги чувствам близки и споделям с тях... сватя Hug Mr. Green....
Други няма да споменавам - само ще ги погледна Crazy! и да се сещат:).

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, това ми е най-голямото богатство от форума - приятелите Hug

# 13
  • Мнения: 2 237
Да,има такива хора.Никога не съм предполагала че от една бележка може толкова да харесаш човек.Но е факт.

# 14
  • Мнения: 3 818
Да.  И ми топлят душата всеки път като ги мерна из форума, защото ги чувствам като нещо свое, близко и все едно дали ще си кажем само две думи или ще говорим безкрай, са ми безкрайно скъпи. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт