Застраховано ли ви е столчето за кола?

  • 706
  • 5
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 404
Е това ми е въпроса! Днес пробвахме да застраховаме нашето и ни отказаха от застрахователната компания, където е направено автокаско на колата. Казаха, че столчета за кола не застраховали. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Има ли застрахователна компания, която застрахова столчета, което в крайна сметка си е аксесоар за кола, както касетофона, който няма проблем да си застраховаш?

# 1
  • Мнения: 4 668
Съмнявам се , че някой ще го застрахова  Rolling Eyes излизат с мотива , че можеш да си го свалиш и да претендираш за обезщетение ( не, че няма логика ) .
Те гадовете по същата причина не ми застраховаха летите джанти  Close
А касетофона може да застраховаш , ама трябва да покажеш панела или да докажеш взлом , иначе няма да ти го платят ...

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 404
Да, на мен ми каза застрахователя, че все едно да си сложа един сак в колата и да искам да ми го застраховат. Да, ама не! Това е столче за автомобил, а не за кухненска маса и според мен е пропуск в застраховането. Само че мен никой не ме пита какво мисля! Close

# 3
  • Мнения: 4 668
Даааа ...ама никой не ни пита , а все пак едно столче е 300 лв. поне .
Мен лично по ме е яд за джантите , че са към 2000 лв.  Confused

# 4
  • Мнения: 11 816
На нас вече ни откраднаха първото столче, струваше 300 лв. нещо се беше прецакала алармата на колата, така и не разбрахме дали крадциет всъщност не са я прецакали.. Сега имам еново столче, взехме си направо до 25 кг., струва 380 лв. Дано да изкараме до 25 кг.!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 404
Май ще си го сваляме всеки път, егати неудобството, ама като ни е такава...застрахователната система /да не казвам държавата/.

Общи условия

Активация на акаунт