От къде хубава спалня в Бургас?

  • 782
  • 4
  •   1
Отговори
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Ако можете - помогнете. Естествено, интересува ни доста и цената.То иначе нямаше да има проблем. Аз все харесвам едни комплекти от по 2000-3000лв., а за съжаление можем да си позволим само около 1000лв.Търсих в нета, но повечето фирми нямат цени, да не говорим за магазин в Бургас. Кои магазини всъщност би трябвало да посетя, защото и времето ни е ограничено. Та да не се лутаме...

# 1
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Нашата я взехме от ДОМО, цвят венге модерен стил + гардероб с огледални плъзгащи врати.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 64
От ДОМО,Търговска къща САКАР,мебели АРОН също имат от полските спални намират се и и по евтини.Погледнете и срещу бензиностанция Шел също има 2-3 магазина за мебели.
Ако може да използвам твоята тема да питам за хубаво детско обзавеждане.  bouquet

# 3
  • Мнения: 818
Аз харесах една в магазина срещу Шел-ама беше скьпичка,но качеството й беше супер,внос от някьде не помня точно.
Другата която харесах беше в Поморие,магазин Хелиос/до манастира/за около 1500лв.,пак много хубава,родно производство

# 4
  • Мнения: 834
Не препоръчвам магазинът срещу Шел. Купих ме маса за хола от там и съм меко казано разочарована. Масата струваше сумати пари щото уж беше масив, а при първото почистване под нея я чукнах с прахосмукачката и що да видя тя талашит. Така че какво казват в магазина и какво наистина предлагат са различни нища.

Общи условия

Активация на акаунт