Не искам да ставам досаден но

  • 964
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 61
къде ми е темата? Аз даже мислех, че ще я заковете като важна, а вие сте ми я изтрили. Не знаех, че потребителите тук сте толкова чувствителни baby_neutral. Мислех си, че мойта тема има значение, носи някакво послание... но явно съм грешал, явно наистина не е за тук. Освен да си чешете езиците в този форум и да го пълните с безмислени теми с които да си запълвате времето (и по-точно визирам 'Клюкарника') друго не се прави... newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
 Shocked Коя ти беше темата newsm78

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Темата може да не е изтрита, а преместена в друг форум.

Каква беше тя и в кой форум публикувана?

# 3
  • Мнения: 4 473
Айде малко по-леко с квалификациите, а!
Темата ти беше поредната пусната в Клюкарника за едно и също нещо. Дублирането на такива не е желателно Stop - излишно товарене на сървъра няма ни най-малка нужда. Ползвай търсечка преди да пускаш тема или просто разгледай поне 3-4 стр назад.
Освен всичко, тук има бременни жени, които не е желателно да стават свидетел на въпросните кадри! Съгласен?

# 4
  • Мнения: 920
Имаше ок.5 теми по този ?. А пък 1 форумка била много деликатна и не искала да чува такива неща. Заради нея ще спрат гадните новини по ТВ и ще казват само хубави неща.

# 5
  • София
  • Мнения: 61
Казаваше се 'Help!' И съдържаше снимков материал за жестокото човешко отношение към тюленчетата в Канада и Норвегия...
П.С. Търсих я с търсачката, но нищо не намерих.

# 6
  • Мнения: 6 315
Казаваше се 'Help!' И съдържаше снимков материал за жестокото човешко отношение към тюленчетата в Канада и Норвегия...
П.С. Търсих я с търсачката, но нищо не намерих.

Има сума теми по този въпрос, затова е изтрита.

# 7
  • Мнения: 2 584
ами просто ти си третия човек който пуска тази тема, още вчера имаше такава, много ми е гадно че избиват животинчетата но все пак 3 теми за едно и също нещо е прекалено

# 8
  • София
  • Мнения: 61
Айде малко по-леко с квалификациите, а!
Темата ти беше поредната пусната в Клюкарника за едно и също нещо. Дублирането на такива не е желателно Stop - излишно товарене на сървъра няма ни най-малка нужда. Ползвай търсечка преди да пускаш тема или просто разгледай поне 3-4 стр назад.
Освен всичко, тук има бременни жени, които не е желателно да стават свидетел на въпросните кадри! Съгласен?
Е добре де, съжалявам ако съм бил груб...

# 9
  • Мнения: 6 167
Казаваше се 'Help!' И съдържаше снимков материал за жестокото човешко отношение към тюленчетата в Канада и Норвегия...
П.С. Търсих я с търсачката, но нищо не намерих.

e dobre де, досадно става вече, прав си.
вчера цял ден ги гледахме тюленчетата!
дай нова тема.

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Казаваше се 'Help!' И съдържаше снимков материал за жестокото човешко отношение към тюленчетата в Канада и Норвегия...
П.С. Търсих я с търсачката, но нищо не намерих.

Изтрих ти я аз.
1. Преди тебе имаше пуснати същите теми по въпроса
2. Прочети правилата на форума

Общи условия

Активация на акаунт