Сребърна бижутерия във Варна?

  • 1 693
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Ще помоля варненки да ми препоръчат откъде да купя сребърно синджирче с висулка - искам го за подарък на 13-годишната ми племенница.

И още нещо - дайте, плийз, идея каква да бъде висулката?  Thinking

# 1
  • Мнения: 2 922
Ще помоля варненки да ми препоръчат откъде да купя сребърно синджирче с висулка - искам го за подарък на 13-годишната ми племенница.

И още нещо - дайте, плийз, идея каква да бъде висулката?  Thinking

От Сивет (до Давидоф над МакДоналдс на центъра. Там има както скъпи, така и на много добри цени неща. Смятам, че ще намериш нещо подходящо за подарък. За висулката не мога да те посъветвам  newsm78

# 2
  • в стаята
  • Мнения: 469
До давидов на Севастопол има много сладки неща. Аз от там имам много сладка пантофка

# 3
  • Мнения: 547
Аз съм си харесала едно магазинче на Преслав с/у Първо районно. В дървените бараки до Жар-а. Те са две магазинчета, аз говоря за по-близкото до Жар. Там собствениците са мъж и жена занаятчии, не са просто търговци. Не знам каква зодия е твоята племенница, но според това кои камъни са подходящи за зодията, можеш да й вземеш висулка с камък.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Аз съм си харесала едно магазинче на Преслав с/у Първо районно. В дървените бараки до Жар-а. Те са две магазинчета, аз говоря за по-близкото до Жар. Там собствениците са мъж и жена занаятчии, не са просто търговци. Не знам каква зодия е твоята племенница, но според това кои камъни са подходящи за зодията, можеш да й вземеш висулка с камък.

Това е интересно, макар че висулка-зодия е малко тривиално сякаш, а и тя е зодия Везни - май не са много красиви като фигурка... newsm78 Но идеята с камък е интересна, мерси.

А ориентировъчно как върви сега 1 гр. сребро?  Thinking Аз сребро не нося и хал хабер си нямам... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 547
Ммм, Везни, най-хубавата зодия(моята Grinning). Значи - опал.
Миналата година взех точно такъв подарък, с опали. Беше обеци+висулка+синджирче, цената - към 70лв. Отиди и виж на място, може да харесаш и нещо друго  Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Ммм, Везни, най-хубавата зодия(моята Grinning). Значи - опал.
Миналата година взех точно такъв подарък, с опали. Беше обеци+висулка+синджирче, цената - към 70лв. Отиди и виж на място, може да харесаш и нещо друго  Simple Smile

Мммм... 70 лв са много. Все пак тя е девойче, не жена, за да се окичи с бижута. Нещо семпло, да може да го носи всеки ден - нали ще трябва да се изфука в училище.  Laughing

# 7
  • Мнения: 2 922
Най-добре ще избереш на място като видиш какви висулки има, така си мисля  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Оказа се, че девойката е със златни обици - така че идеята ми за сребърно синджирче отпада.

Чудя се какво ли да й подаря, на какво ли се радват 13-год. момичета, а тя е голямо модница.... newsm78

# 9
  • Мнения: 2 922
Оказа се, че девойката е със златни обици - така че идеята ми за сребърно синджирче отпада.

Чудя се какво ли да й подаря, на какво ли се радват 13-год. момичета, а тя е голямо модница.... newsm78

В такъв случай - на колх. пазар в едната от бижутериите има много сладки малки златни висулки. Аз си бях харесала едно миниатюрно сърчице - беше 10 лева (нямаше и грам).

Общи условия

Активация на акаунт