Резервна купа за робот !?

  • 1 044
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 974
Момичета, помагайте.....много съм смотана и вчера си счупих купата на робота smile3511
Някоя от вас да си е купувала резервна или да знае от къде мога си купя? Толкова ме е яд, че направо ще полудея smile3515
Робота е Мулинекс

Благодаря предварително  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 974
Приемам и практични съвети как да  го използвам за красота ....робота дее  rotfImbo

 newsm45

# 2
  • софия
  • Мнения: 376
моята я залепих,май с канаколит,беше се отчупило цяло парче,но се залепи и я ползвам така вече 1-2г,става и за течности

# 3
  • Мнения: 901
Anim отиваш в сервиза на фирмата.. аз счупих на блендъра и ми продадоха чисто нова в сервиза

# 4
  • София
  • Мнения: 974
Anim отиваш в сервиза на фирмата.. аз счупих на блендъра и ми продадоха чисто нова в сервиза

Ами като не знам къде е тоя пусти сервиз....подарък ми е за сватбата от преди 3 години ooooh!
За това питам, нямам нищо друго на тази фирма, дори вносителят незнам кой е Embarassed


А за лепенето няма начин...счупена е на съставни части Rolling Eyes повече от половината и има липсващи парчета Thinking ....ужасно ме е срам Embarassed , но си трябва талант за такова счупване smile3506

# 5
  • Мнения: 901
а фирмата коя е ?

# 6
  • София
  • Мнения: 974

Мулинекс....ама чичко Гугъл не ми помогна много Embarassed ...та затова ви тормоза с глупости Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 901
Сервиз България на ул.Милин Камък 25  редовна клиентка съм им  Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 974
Сервиз България на ул.Милин Камък 25  редовна клиентка съм им  Joy

 newsm20 Златна си  newsm51
Хиляди благодарности....най-вече от щерката  newsm64

# 9
  • Мнения: 245
Сервиз България на ул.Милин Камък 25  редовна клиентка съм им  Joy

 newsm20 Златна си  newsm51
Хиляди благодарности....най-вече от щерката  newsm64

Не са вече на Милин камък, а на ул. "Вежен" 25 - при басейна Спартак - нагоре в Лозенец.
тел: 963 22 49

# 10
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
А на мен пък ми се развали приставката за разбиване на яйца и крем. Някой да знае къде във ВАрна е сервиза на Мулинекс. Защото на адреса, посочен в гаранционната карта вече ги няма ( гаранцията е минала отдавна).

# 11
  • София
  • Мнения: 974
А на мен пък ми се развали приставката за разбиване на яйца и крем. Някой да знае къде във ВАрна е сервиза на Мулинекс. Защото на адреса, посочен в гаранционната карта вече ги няма ( гаранцията е минала отдавна).

Утре като изнамера сервиза ще питам
Ще пробвам и на двата адреса.....Laleto мерси много за инфото Hug

# 12
  • Мнения: 901


Не са вече на Милин камък, а на ул. "Вежен" 25 - при басейна Спартак - нагоре в Лозенец.
тел: 963 22 49

Моя грешка  Embarassed на Вежен са  Simple Smile http://www.servicebg.net/INDEXBG.htm

А на мен пък ми се развали приставката за разбиване на яйца и крем. Някой да знае къде във ВАрна е сервиза на Мулинекс. Защото на адреса, посочен в гаранционната карта вече ги няма ( гаранцията е минала отдавна).

СЕРВИЗ ГР. ВАРНА 1
 
АДРЕС:  бул. "ВЛАДИСЛАВ ВАРНЕНЧИК" No281
 
 
052 / 502101 ; 5701302
EMAIL:

varna@bgs.bg

СЕРВИЗ ГР. ВАРНА 2
 
АДРЕС:  ул."МИР" No8
 
 
ТЕЛЕФОН ПРИЕМНА
052 304141

 
ОТГОВОРНИК: г-н Златко Стойнов

Общи условия

Активация на акаунт