Бебешка количка Alegro+

  • 659
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Skupi dami, niakoi ot vas polzval li e Бебешка количка Alegro+ na Bebe Confort. Kakvo vi e mnenieto? Haresala sum si tozi model, no bi iskala da znam dali si struva? Blagodaria predvaritelno.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 116
Ние имаме такава Simple Smile

Взехме я когато малката беше на 5 месеца и изкара цяла зима в нея със зимен чувал разбира се.
Много е лека, затворена е и зима може да изкара с тази по принцип лятна количка. Удобно се сгъва и заема малко място в сгънато положение. Детето се чувства комфортно вътре.

Проблемите са, че още не мога да се усетя как да я изпера с разглабяне, а не с маркуч и другото е че много лесно се напълват механизмите на движението с частички и почва да скърца. Честичко трябва да се смазва. Няма и амортисьори, но всъщност не съм виждала и лятно количка която да има Simple Smile

Ако ще ползвате въпросната количка през зимата, и искате лятно количка за зимата, избора е удачен, но имайте впредвид че при големи снегове с тези малки гуми ще се озорите малко Wink

Хайде   Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 9
Благодаря за бързия отговор. Тъй като ни беше необходима лятна количка, която да ползваме и през зимата, този модел ми се стори приемлив. Струва ми се, че няма идеален вариант на лятна количка, която да се ползва и през зимата. Гледах и един модел на Chicco 0.4t, който е сравнително нов и количката изглежда стабилна, но вероятно още няма отзиви за нея. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 654
А как вървят двата модела като пари?

# 4
  • Мнения: 9
Alegro+ е с цена 280 лева, а Chicco ct0.4 e с цена 300 лева, като при модела на Chicco има зимно чувалче в допълнение на дъждобрана, който се предлага с Alegro+ Simple Smile

# 5
  • Мнения: 335
къде можем да видим снимки на двата модела

# 6
  • Мнения: 9
Двата модела могат да се видят
в сайта на www.bebecofort.com (на живо в магазин Малечко на ъгъла на Тодор Александров и Константин Величков)             
а наChicco - http://www.chicco.com/hp.asp (а на живо в магазин на Chicco до входа на Южния парк от страната на Стрелбище) Simple Smile

# 7
  • Мнения: 9
Съжалявам, линка към сайта на BebeConfort e www.bebeconfort.com Sunglasses

# 8
  • Мнения: 346
Аз съм ползвала и двете или по-точно смених Алегро-то с Чикото. И определено имаше защо. Предимствата на бебе конфорта бяха:
- че е лека и много компактна;
- има борд;
обаче и двете не бяха толкова важни за мен: Чикото е мнооооого по-удобно за бебо (особено зимата), което би следвало да е определщо:
- по затворена е (понеже Алегрото е изрязана от страни на сенника, за това го казвам Thinking)
- колелетата са по-големи, по-стабилни (из дупките), и пъти по-лесно управляеми
- за спане е много по-удобна за бебо. В Алегрото крачетата му висяха и беша значително по-тясна
- Чикото има зимен чувал, дъждобран в комплекта, което май я прави по-евтин вариант за зимата  Hug
-...но пък Чикото е по-тежко... Tired

Дано съм била полезна. Успех в Избора  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 323
Ние имаме такава Simple Smile
.......

Ние също, подкрепям напълно мнението на ритка.

Общи условия

Активация на акаунт