Д-р Илиева-Курортна поликлиника-Варна?

  • 3 187
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 800
Има ли някой впечатления? Някой да е бил или в момента да е записал детето си при нея на детска консултация? Добър педиатър ли е? Моля, ако имате информация от личен опит или от познати да споделите. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 455
Тя водеше консултациите на моят син Даниил. Но се изместихме при д-р Николова в Медицински Център Еквита в баня Гъбата. По доволна съм, времето което отделя е много повече поне половин час на дете, часовете за консултации са отделно от другите прегледи и никога не отказва направление за специалист, както направи д-р Илиева.

# 2
  • Мнения: 17 407
Да, д-р Николова е наистина много внимателна. Аз съм страшно доволна, не претупва децата, не пести обяснения.

# 3
  • Мнения: 1 800
Колко струва детската консултация при д-р Николова? Предполагам, че не работи със Здравната каса.

# 4
  • Мнения: 17 407
Работи, до края на месеца трябва да  запишеш детето, ако искаш де. Тел.: 612-819, но трябва да отидеш лично там, за да попълниш
молбата.

# 5
  • Мнения: 1 348
През лятото докато бяхме във Варна дъщеря ми направи цистит и посетихме д-р Илиева. Много ми хареса отношението на лекарката и като човек и като специалист. Не ми взе и 1 лв за прегледа (преди година друга докторка в същата поликлиника ми прибра 10 лв). Нашето Дж.П. тук винаги ни гледа леко невнимателно, та ми направи впечатление как д-р Илиева отчете добре цялостното състояние на детето, оглеждайки с лампичка сливиците, опипвайки коремчето и лимфните възли.
Имайки предвид, че ние не сме и пациенти и може повече никога да не ни срещне, тя се държа изключително професионално, нещо което, честно да си призная, не бях виждала скоро (освен в Пирогов). На база тези впечатления бих я препоръчала без никакви угризения.

Общи условия

Активация на акаунт