Вяра Надежда и Любов през седмицата 11-17.09

  • 4 446
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 529
Здравейте момичета, желая ви една хубава топла есенна седмичка, изпълнена с много любов и положителни емоциии.  Heart Eyes На мен ми се събраха толкова много неща на главата напоследък, че хич не ми оставаше време за хубавото ни форумче, но мисля да наваксвам сега.  Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning
Какичка, много хубава темичка си пуснала! Я разкажи нещо повече...доста време те нямаше!

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Привет от мен,
какичка добре се завърнала.
Сутринта ходих да дам кръвчица за профил и гликиран хемоглобин, следобед ще е готов профила, а другото в сряда.
Още търсим добра оферта за жилище, но не намираме.
А да момичета, ако не сте видели закованата тема за подписката срещу НЗОК, погледнете я и се подпишете!
П.С какичка интересен подпис Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 4 272
А такаааа, Какич, пипнахме те!!! Видях, че си си променила подписа - "Ще ставам леля. И сестра ми ще става, но още не знае!"  Това значи ли, че мога да ти честитя вече Wink

# 4
  • Мнения: 3 376
Какво прекрасно име на седмична тема Heart Eyes Хубаво, като подписчето ти, какичка Heart Eyes  Praynig

Желая на всички щастлива и безпроблемна седмица!  bouquet Аз съм се посветила на ремонта, който тече усилено у нас. Мъжът ми и свекъра ми работят, а аз им готвя, чистя, мия чинии (е, пускам в миалната  Embarassed), пера, абе обслужващ персонал го играя  Laughing И ходя на работа, разбира се.

П.П. Подписката срещу безобразията на НЗОК вече я подписахме. Нека момичетата, които я организират, приемат моите най-искрени комплименти   bouquet

# 5
  • Мнения: 529
Леичка, аз напоследък имам чувството че се возя постоянно на виенско колело - само се люшкам нагоре надолу - случват ми се ту много хубави работи, ту много лоши.
В началото на август разбрах че сестра ми е бременна и ще  правим сватба  Grinning
После баща ми се влоши и влезе в болница, сестра ми повръщаше нонстоп и тя влезе в болница, майка ми се побърка да търчи между двамата.   Sad
Тъкмо закрепиха положението и аз излязох в отпуска и отидохме на балкан да си починем малко.  Grinning Така добре си починахме, че даже и с 2 чертички се сдобих в края на отпуската.   Mr. Green / както Стефи правилно ме издаде/ Но понеже си имахме задачки в Плевен, ремонт правихме у нас, и подобни и нямах време да го осмисля даже. Обаче като ме сви една рязка болка в дясно, и веднага се занесох до първата докторка в Плевен, в уж реномирана клиника. Та, докторката каза - съмнения за извънматочна  Shocked и аз откачих тотално.  #Cussing out Веднага си дойдохме тук, отидох при друг доктор, той каза, няма такова нещо, всичко си е на мястото, бременна си  Mr. Green До тук добре, обаче по пътя съм заспала на климатик и така зверски настинах, че просто не знаех къде се намирам  Sad Лежах само из нас и охках  Embarassed
Закрепих се достатъчно миналия понеделник да дойда на работа. Обаче вечерта ми се обади мама, че баща ми много се е влошил, и не му дават никакви шансове да преживее нощта.  Cry Така че се метнахме на колата и преживях поредно кошмарно  пътуване по маршрута София-Плевен. Положението наистина беше много зле, но за слава богу, на третия ден татко прескочи трапа и се върна при нас  Heart Eyes Аз дотогава се чувствах толкова зле, че си мислех че съм загубила бебето.  Cry Намерих поредния доктор в Плевен, който обаче ме успокои че си е там сакчето. Simple Smile После обратно в София, ама бях толкова скапана, че чак снощи се наспах като хората. Иначе в събота се добрах до Стаменов, който каза, че вече си имаме сърдечна дейност, но аз още не мога да се зарадвам и успокоя. Ще се радвам ако доживея до 12 седмица поне.
Иначе мама ми каза снощи, че на татко ще му режат крака, така че въртележката продължва  Sad Това е накратко историята при мен.

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 197
какичка честито! Лека и безпроблемна и се пази много!
много съжалявам за влошеното състояние на баща ти, може и там да стане чудо!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 272
Какичка, наистина ти се е струпало много. Дано баща ти се подобри и ти отсега нататък да можеш да се радваш на бременността си! Сега ти казвам едно голямо ЧЕСТИТО  bouquet И ти желая само хубави неща и дано баща ти доживее да си види внучето!
Ва, успех на днешните изследвания! Нали ще побързаш да се похвалиш с резултата?

# 8
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте, момичета! Лека и успешна семица на всички.
Ва, успех на изследванията, не съм ги пускала тия  fingerscrossed да знаеш. Чакаме да се похвалиш и тази седмица с добри резултати.
Кakichka , съжелявам за баща ти. Дано се подобрят нещата при него, а на теб честито. Лека и безпроблемна бременност ти желая. Hug
Гризката , като се прави ремонт е много гадно, но пък послеее..............е гоялм кеф. Grinning

# 9
  • Мнения: 4 324
Какичка, първо едно голямо ЧЕСТИТО Simple Smile Пожелавам ти от тук нататък да нямаш проблеми, нито ти, нито семейството ти и да изкараш една лека бременност. Дано татко ти се оправи и скоро да се радва на две здрави и красиви внучета.

# 10
  • Мнения: 415
Весела седмичка и от мен   bouquet
Какичка, ЧЕСТИТО   bouquet  bouquet  bouquet Лека и безпроблемна бременност!!! Дано те забравят проблемите и всичко да е ок с баща ти  fingerscrossed
Ва още от миналата седмица стискам палци, време е да се похвалиш с добри резултати  fingerscrossed

# 11
  • София
  • Мнения: 3 560
Официално ЧЕСТИТО, какичка. Стискам палци с баща ти нещата да се оправят и да се радва заедно с вас.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 880
Какичка, първо голяма честитка и второ дано баща ти се оправи да си гушка двете внучета!

Момичета, вече втори месец цикълът ми е 39 дни при нормални 32 (тази сутрин "цъфнах"). Това трябва ли да ме притеснява? Очевидно причината е по-късна овулация (нали си я усещам, по това съдя). Чудя се дали да го отдам на сезоните или да се шашкам  Thinking

Весела седмичка!

П.С. Ва, и аз стискам палци  Wink

# 13
  • Мнения: 493
Здравейте и от мен!На мен вчера ми дойде,а така си бях въобразила,че нещо е станало,че просто нямам думи.Сега съм решила,дори си записах час за 19.09 да отида да си изгоря раничката че все отлагам.Ще направя това в клиниката на д-р Стаменов.Чудя се само дали е с лазер или с ток.ако има някой който е правил тази процедура там нека ми помогне с информация (ако знаете и ориентировъчна цена равни няма да имате-че съм от бургас да знам горе-долу колко лева ще ми трябват).Толкова се шашкам като отида там,че половината неща не ги чувам и после вас занимавам(за което се извинявам).успешна седмица на всички и дано има повече  EFP.

# 14
  • Мнения: 1 951
Какичка, честито   bouquet След толкова много премеждия дано всичко продължи като по вода и при теб и при баща ти.

Ва, стискам палци и тези изследвани да са добри.

На всички останали късмет и добро настроение.

П.С. И да се скарам на Какичка че от цялото вълнение е объркала сезоните  Laughing Все пак официално все още си е лято  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт