Отговори
  • Мнения: 393
Ще я оставя без какъвто и да е коментар от моя страна .. всичко говори само за себе си, но моля след като видите за какво става въпрос, да сложите своя подпис -> ТУК http://www.thepetitionsite.com/takeaction/236982184?z00m=11359&a … mp;ltl=1157889150.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 04:03 от Mamma

# 1
  • Мнения: 6 314
9. Забранява се пускането на теми с явни зверства и жестокости (изображения, текст).

Премахнат е линкът към снимките с жестокости.
Считам, че всеки би подкрепил петицията и без да е длъжен да вижда тези снимки.

Повечето посетители тук са бременни или скоро родили - съобразявайте се, моля!
Реакцията ми няма нищо общо с отношението ми към подобна кауза, но когато човек се бори за нещо, то не е необходимо да прегазва правилата където и да било.

Оставям тази тема, тъй като е третата такава и явно изтриването на предишните не е достатъчно.
Надявам се тази "кауза" да не се превърне в поредното спам-писмо, обиколило мнайсехиляди пъти нета без да има смисъл от това.

# 2
  • Мнения: 822
Проблемът е доста стар,но е хубаво,че през последните години природозащитните организации се опитват да дадат по-голяма гласност.В акции срещу убийствата на тюлени са участвали много известни личности като Pamela Anderson, Brigitte Bardot и Paul McCartney,дори  Paris Hilton,но както е видно - досега без особен успех.В самата Канада медиите упорито (или страхливо) мълчат по въпроса.Дори е малко обидно,че петицията е създадена в Щатите,за да защити канадските тюлени.Явно на хората тук това не им прави впечатление...
Този материал е от тази година (без снимки на зверства)...
http://www.canada.com/topics/entertainment/story.html?id=f52f3a7 … a1762&k=89397
Приятен (нещо ме спира да използвам "радостен" в случая) е фактът,че последните страници от петицията са подписани главно от българи! Peace

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 06:41 от niara

# 3
  • София
  • Мнения: 61
Ето къде е била темичката Hug Значи са ме изпреварили...
Ето и линк на български :
ВНИМАНИЕ: Моля, хора със слаби сърца, бременни жени и лица под 18 години да НЕ отварят този линк тъй като съдържа жесток и даже донякъде брутален снимков материал...

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 14:12 от Reza

Общи условия

Активация на акаунт