Идва вече есента, нека да е бебеносна тя! 11.09 - 17.09

  • 10 939
  • 329
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Честита нова седмичка!  Flowers Bouquet
Нека е успешна тя за всички, които чакат тъй заветните чертички! lovekiss
Успешна да е тя, и за правещите бебчета! lovekiss


Момичета пожелайте ми успех, че утре ми е първи ден на новата работа, и понеже отдавна не съм била на нова работа се вълнувам и ми е притеснено малко. Дано всичко да мине добре и да се сработим с колегите. А пък аз като се прибера довечера ще разкажа как е минало.

Хубава седмичка на всички!!!

# 1
  • UK
  • Мнения: 1 351
narnia успех мила дано да мине всичко като по- вода на новата работа  Hug

 Момичета аз имам още много малко време до деня на лелката и все си мисля, че и този месец нищо не е станало, но ако е така, сме решили да си дадем малко почивка до май месец 2007г когато ще се преместим в София и ще си бъдем заедно...  Mr. Green

 На всички не чакащи дано да не ви дойде и хайде тази седмица е нашата и трябва да се компенсираме за миналата празна седмица...   bouquet
 

 На всички успешна седмица и пълна само с радости и късмет във всичко   bouquet

# 2
  • Мнения: 448
Нарниа, пожелавам ти най-приятния и интересен първи ден на работа, с много усмивки и без отрицателни емоции!Довечера да разкажеш как е минал.
Хайде, момичета, дано ни е на късмет тази седмица! Flowers Four Leaf Clover
Мен на 9-ти ме болеше корема и бях убедена, че ми идва, но не, още го няма и дано не ми дойде PraynigГърдите ще ми се пръснат, кръста също ме боли, но цикъл няма и аз още имам надежда. Praynig
Мегита, от сърце ти пожелавам през май 2007-ма да не подновяваш опитите, а да гушкаш вече сладко бебче! newsm32

# 3
  • Мнения: 1 701
Narnia, страхотно заглавие за новта тема. Пожелавам ти успешен първи работен ден и дано попаднеш на страхотен колектив, защото колкото и да ти е готина работата ако колектива не бива просто не става! Simple Smile Така искам и аз да започна някъде нова работа ... Simple Smile Иска ми се вече да съм сред хора, но скоро няма да стане! Simple SmileЩе чакам с интерес да разкажеш! Simple Smile
Rumi, стискам палци! Simple Smile  Hug

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
narnia - успех на новата работа и дано имаш най прекрасните колеги.
Megita - не отлагайте бебеправенето, просто не се пазете, а то може и да стане нищо не се знае, това е все пак време горе долу за износване на едно бебче.
Успех на всички тази седмица и много  Hug   аз не знам дали съм за тази седмица или за следващата, "каквото сабя покаже". newsm78  Praynig

# 5
  • Мнения: 4 546
добро утро и от мен!
хайде тази седмичка дано да има повече добри новини!
аз днес съм като парцал - цяла вечер ми беше лошо, а сутринта ставах да повръщам  Sick ама още е много рано, за да си мисля, че е , защото е станало нещо.  Sad хич не ми се седи на работа, иска ми се да се прибара и да си полегна   sleepuu

# 6
  • Мнения: 518
Добро утро Simple Smile
Успешно бебеправене от мен и на края на месеца  EFP ви желая Hug

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добро утро Simple Smile
Успешно бебеправене от мен и на края на месеца  EFP ви желая Hug
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Здравей любима  Heart Eyes и не се задържай много много в този форум.
Весела седмица момичета и се надявам да слушкате тази седмица Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning Нека новата седмица е пълна с положителни емоции и най- вече - с положителни тестчета!
Нарниа, желая ти успешен първи работен ден и много да ти върви на новата работа!
Мегита, не се пазете до м. май. Но пък като не мислиш за бебе - току-виж те изненадало приятно! Wink
На мен ми се очертава напрегната седмица. Синът ми в сряда има рожден ден, а в петък го пращам първокласник Simple Smile И май се вълнувам повече от него newsm78

# 9
  • Варна
  • Мнения: 391
Здравейте момичета, след 8 седмици щастливо пребиваване в отчетните, днес се завръщам при вас.....Няма да ви натоварвам излишно с неприятни истории, само ще ви кажа, че преживях диагнозата "кухо яйце" заедно с почистването му от мен, и сега съм отново в начална позиция...Надявам се следващия път да е успешен!
Хубава седмица на всички!

# 10
  • Мнения: 883
narnia, успех на новата работа! Желая ти пълна хармония с колегите, не бързай да се доказваш от първия ден - ще дойде и този момент! Научи се да навеждаш глава за дреболиите, но се бори за истински ценните неща! newsm10
И аз чакам да разкажеш. Съветите, които ти дадох важат с пълна сила за мен самата, но все не успявам да ги спазвам.
Megita, защо ви е почивка? Просто трябва да се отпуснете. До май има много време - почти цяла бременност.
Rumito, и ние чакаме с теб, защото нещо понамаляха бебетата през тия седмици. Praynig
6u6on4eto , много ми стана смешно като видях отговора ти! Та ние направо мислим еднакво! И аз съм на тоя принцип. Колко пъти отлагах досега... при всеки неуспех и хоп - отлагам! И ето че станах на 32 и не се знае на колко ще стана докато забременея!
lea, тия вълнения ми се случиха и на мен миналата година! Много е приятно - случва се веднъж в живота. Не помня собствения ми първи учебен ден, ето защо ще помня за цял живот този на сина ми и ще се опитам да запазя неговия спомен чрез видео, чрез снимки... Честито ти първокласник!

# 11
  • Мнения: 50
Добро утро и от мен момичета  Hug  
За мен седмицата не беше добра  Sad ...защото отново ми дойде..... newsm45 ,  но....продължаваме нататък с нови опити и надежда  Simple Smile  Praynig
narnia  успех на новата работа ти пожелавам...дано имаш късмет и попаднеш на добри колеги  Simple Smile
Megita  на теб пожелавам да видиш вече  EFP  а ако не..... наистина както казват и другите момичета ....не прекъсвайте до Май.....нищо не се знае... Wink  Grinning
Rumi   още ли не си направила тест? как издържаш? дано да не ти дойде, щом го няма още наистина има надежда...... Praynig
Хайде дано тази седмица е по-добра от миналата и има повече хубави новини  
Успех на всички  Hug

# 12
  • Мнения: 329
Добро утро на всички!Ей ама сте писали ти  я почивни дни и не мога да ви изчета нали бях почивка 5 дни та сега наваксвам.миналата седмица направо се изложих ме никакви бременни , но дано тази седмица навакса ме и за предишната с много бебета.Аз имам малък проблем ,мисля че аз съм бремена и то още от миналия месец въпреки менструацията ,защото гърдите продължават да ме болят и вече са доста големи което не се случва при мен дори и цикъл.След работа съм на лекър ще пиша за резултат.

# 13
  • Мнения: 448
Поспаланке, дано следващия път всичко е наред!
Леа, честит първокласник!По вода да му върви!
За теста ме сърбят ръцете страшно много, но не искам да бързам, за да не се разочаровам.Ще изчакам до 14-ти, така съм решила, но дали ще издържа не знам.Боже как искам да се похваля!!!
Късмет на всички ни!

# 14
  • Мнения: 560
Добро утро, момичета  bouquet
Нарния, много хубаво заглавие, дано да ни е на късмет Grinning Желая ти много успехи на новата работа Peace Hug
Мегитче, не губи надежда мила, може и да е станало Praynig И аз съм съгласна с другите, които са ти писали - не отлагайте, обичайте се, пък ако не е станало този път, ще стане съвсем скоро Hug
Румито, стискам палци да НЕ ти дойде лелката Praynig. Дано да се похвалиш през тази топла и хубава септемврийска седмичка:pray:
Уишче, мила, виждам че пак за работа мислиш Crazy Mr. Green Ми то сватбата ще ти създаде толкова работа, душко, че направо ще мечтаеш за почивка Mr. Green Айде, много положителни емоции ти пожелавам Heart Eyes Grinning  bouquet
Стискам палци и на Шушончето и Херелина Praynig Да ни зарадвате, ей Heart Eyes Grinning
Херка, ама ти още ли си тука, мила Mr. Green Heart Eyes Laughing Наблюдаваш, а Laughing С нетърпение чакаме бебчето Heart Eyes  bouquet
Леа, честит ти първокласник bowuu! Да ти е жив и здрав и с много шестици да те радва  bouquet
Поспаланке, много съжелявам за това, което ти се е случило, мила Hug Знам колко боли, защото и аз съм го преживяла, но гледай напред Hug Heart Eyes
Дидиди, мила, здравей Grinning Hug Успех този месец Peace И на 32 си супер млада, я недей така Crazy Grinning
Барборана, хайде, зарадвай ни и ти Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт