Ами сега,какъв да е грахът

  • 1 076
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Здравейте на всички bye
Интересува ме като приготвям на моята сладурана пюре и искам да и дам и грах какъв точно да е той newsm78 сега сам и купила замразен грах в пакет и искам да знам дали мога да и го давам като приготвям пюре  chef

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 08:47 от ivonka

# 1
  • Мнения: 416
Замразеният е доста често с твърде дебели люспи, които трудно се смилат. Аз също съм правила, но махах люспите една по една, защото му засядаха в гърлото.

Другият вариант е да купиш от този по-мекият грах, който е в кутийки, но не и в буркан.

# 2
  • Мнения: 27 524
Консервиран по-добре не  Confused

Иначе няма значение, само махай люспите засега  Peace

# 3
  • Мнения: 1 186
  love001 благодаря ви мамчета

# 4
  • Мнения: 878
аз мисля да дам на Бондюел ,кутийките .Много е сладък ,не е солен и е мек .Даже и люспите му не са за махане ,пасират се идеално

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
аз мисля да дам на Бондюел ,кутийките .
Както казва Блонди наистина е нежелателно да се дават консервирани храни в толкова ранна възръст!По-добре пресен, или замразен грах.

# 6
  • Мнения: 5 026
Аз купих пресен и го стерилизирах. Иначе знам, че зеленчуците на Бондюел са добри.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 965
На Бондуел има замразен грах, мекичък е и като се пасира люспите не се усещат.

# 8
  • Мнения: 1 186
 newsm44 Супер точно такъв сам купила даже вече и го варя с малко пилешко малко морков
малко картоф и чушка  chef

# 9
  • Мнения: 3 042
Замразен грах ползах и ползвам. Когато Злати ядеше пасирана храна го пасирах с останалите зеленчуци. Изобщо не се осещаше.


# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Винаги съм ползвала замразен грах  Peace Никога не съм махала люспи  Stop, като пасираш става идеално за ядене   chef

# 11
  • Мнения: 878
ей ,верно бе ,ама съм и аз ......добре ,че не съм сготвила още.Чудех се дали нямат и замразен ,ама нали съм вече куку от работа и съвсем ми излезе от глават Embarassedа ,че съм виждала ...(на Бондюел де )

# 12
  • Мнения: 1 186
Пюренцето ми стана супер с граха който сложих в него  Peace
Наистина е много добър този замръзен грах и като го пасираш-никакви люспи нямяше,малката ми сладурана си изяде вичко(да не повярваш) newsm44

# 13
  • Мнения: 10 513
дайде идеи - с какво да го комбинирам, защото не се сещам. С месо още не съм захранвала.

# 14
  • Мнения: 1 186
Аз го направих на пюре със морков -картоф - чушка и малко пилешко месо
А ти можеш без месото но попринцип аз смесвам почти всички зеленчуци на едно

Общи условия

Активация на акаунт