Болеше ли ви там долу през бременността?

  • 5 214
  • 36
  •   1
Отговори
Бременна съм в 7 месец и усещам някакви блки там долу като че ли ми се разширява таза или поне аз така си мисля.Не мога да определя какво точно ме боли костите на таза или и аз незнам какво.Незнам нормално ли е това.Усещам го най-вече вечер когато се обръщам от една на друга страна.Някой усещал ли е подобно нещо?

# 1
  • Мнения: 1 455
Да не се притеснявай.Понякога те пронизват изведнъж и на моменти ме е боляло доста.

# 2
Благодаря ти много за бързия отговор!

# 3
men ne me e bolqlo , no sym 4ela 4e taza zapo4va da se podgotvq (da se raz6irqva ) po ot rano. Moje bi e normalno. A moje i da e ot rezkite promeni na vremeto.

# 4
  • Мнения: 1 383
Да, към края, особено вечер бебо като се радмърдваше.

# 5
  • Мнения: 2 427
Аз!Супер гадно е,имаш чувството че се разчленяваш на две при всяко завъртане.Според докторите се касае за болезнен пубалджит,не се лекува с нищо,не се знаят и причините,предполага се че натоварването е виновника за това.На мен ми предписаха ластични гащи с широк еластичен колан за бременни,тъй като отнемал тежестта на плода  от пубиса и я разпределял равномерно в-у хълбоците.В наачалото сякаш имаше ефект от носенето на това бельо,но сега пак почна да  ме боли.Моето оплакване е от някъде 4 месец и смятам че докато родя ще си отида с болките,така че донякъде вече съм се примирила.
Мен ме болят и яблъчните стави,като спя на една страна,което също е супер гадно.Спя удобно единственно по гръб.Забелязала съм че когато спя така не ме болят всичките тези неща,но спането по гръб пък не било полезно защото по някакъв начин спирало правилния приток на кръв към плацентата и пр.дивотии Confused...
Някой път като ми се дореве от всичко това си казвам че има и по-лоши бременности,пред която моята е цвете майско и ми минава лошото настроение Rolling Eyes.Важно е да не се вземаш насериозно ,докато трае процеса на узряване Laughing,кога ти е термина?

# 6
  • Мнения: 5 391
Ами аз усещах болката в срамната кост, много ниско долу, адски неприятна история.Когато родих тази болка беше изчезнала на мига Whistling

# 7
Ами термина ми е на 28.11.06г.Боли ме така от 2 дни ,а на консултация съм след 5 дни и затова реших да питам дали е нормално.А вечер започва да става някакъв ужс немога да си намеря удобна поза за спане.Когато легна на страни бебо започва да ме рита точно там където го притискам и щом се обърна по гръм спира да рита.

# 8
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
не е точно болка а по скоро опъване - много неприятно

# 9
  • Мнения: 2 427
Нормално е,не се притеснявай.Пожелавам ти наистина успешно раждане Heart Eyes.Моят термин е за 8.12.06,но аз много искам да родя в края на ноември като теб,дано да ме огрee Praynig.

# 10
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Аз сега съм ж 18 г. с. и да има болки понякога рязки- ако стана рязко примерно и ме срязва мн е неприятно но преди околу две седмици имах и една постоянна болка долу ниско и много се притесних и отидох при лекаря той каза че няма нищо нередно а рязките болки дори били нормални защото то нали се разширява и затова. Каза ми също че мога без притеснения да пия спазмалгон, аналгин или нош-па. Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз имах такива болки, не много често, но наистина болеше доста силно. Гинеколожката ми обясни, че било от тежестта на плода. След раждането вече не съм усещала такава болка.
Леко раждане!   bouquet

# 12
  • Мнения: 256
Каза ми също че мога без притеснения да пия спазмалгон, аналгин или нош-па. Wink
Аналгин в никакъв случай  Naughty. Останалите може.
При мен тези болки се усещат най-осезателно нощем, особено когато се обръщам от едната страна на другата. Когато коремът ми висва от тежестта е особено болезнено. Подпирам го с възглавнички. Иначе през деня усещам остри секундни болки ниско долу. Чудя се от какво са  Thinking.

# 13
  • Мнения: 514
Не мога да кажа,че беше болка.По точно,чувствах тежест и беше ужасно неприятно.
След като родиш,ще отмине Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 3 787
Да,болеше ме.След 7 месец започнах да усещам ужасни болни между краката-от разтварянето на тазовите кости.Не беше приятно,но не съм пила никакви болкоуспокояващи.Мисля,че можеш да пиеш Но-шпа и Папаверин,все пак Peace

Общи условия

Активация на акаунт