А как преценявате собственото си ниво?

  • 3 311
  • 94
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нивото на пишещите във форума - добре, ами вашето собствено?  Whistling

# 1
  • Мнения: 2 550
тапа и прозта съм!

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Високо. Сигурно правя правописни грешки, но като цяло мисля винаги на високо ниво. Просто съм такава, като личност и в действителния живот. 

# 3
  • Мнения: 1 629
покрай цялото ми оригиналничене не се усеща къде издишам Grinning

# 4
  • Мнения: 3 537
 newsm78Трябва да помисля малко!

# 5
  • Мнения: 2 550
Тури идна анкета ма, Василисо!
Тук по-скромните кат мен ще ги е срам да кажат, че са свърх ентелегентни люде.

# 6
  • Мнения: 3 537
Я аз утре да ида при психолог,че да ми спретне един тест за интелигентност! Thinking

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Сравнено с болшинството на моята възраст - високо. И като възпитание, и като интелигентност, и като обща култура ако искате. Вярвам, че никой не очаква от всички тук да се изказваме като университетски преподаватели в тема за смучки, примерно. Wink

# 8
  • Мнения: 1 629
Я аз утре да ида при психолог,че да ми спретне един тест за интелигентност! Thinking

 Joy Joy Joy Е, това можеш да си го сложиш в подписа.

# 9
  • Мнения: 3 537
Я аз утре да ида при психолог,че да ми спретне един тест за интелигентност! Thinking

 Joy Joy Joy Е, това можеш да си го сложиш в подписа.
Как пък не! NaughtyДа си помислят всички ,че съм тъпа! Mr. Green

# 10
  • Мнения: 7 716
Аз лично си се харесвам. Grinning

# 11
  • Мнения: 25 565
Миииии...  newsm78 Средно към ниско, може би?  Confused Ама гледам да се уча, де, няма д`са излаг`ми, я! Flutter БисИрите ми е настолна тема, редовно си сверявам правописа в нея!  Hug Иначе откъде щях да зная, че се пише стрий , а не стрии. Малиииии, как щях да са излагам!  ooooh!

И ако искате да знаете, проверявала съм си IQ-то. По-високо е от това на мъжа ми!   Mr. Green

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Лааал, другата тема нвъртя наколко страници като трябваше да преценим нивото на останалите.Но като става въпрос за самоопределение е голямо мълчание, защо ли Mr. Green
 Определям моето като средно.Нямам претенции да съм супер интелигентна Simple SmileА ако някой случайно ме счита над това ниво само би могло да ме радва Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
Лично аз смятам, че съм възпитан и интелигентен човек с богата обща култура, но има ли значение какво мислим за себе си ? Мисля, че е редно другите какво мислят за нас  Hug

# 14
  • Мнения: 6 155
Високо  Flutter  tongue

Общи условия

Активация на акаунт