Не спим по цяла нощ - зъби ли са?!?

  • 616
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте мамчета
От 2 дена малката не спи по цяла нощ - тъкмо заспи и след час се събужда с рев. Гушна я, успокои се и пак поспи около 1-2 часа и пак се събуди неспойкона. През деня е същото - вече незнам какво да правя. Иначе се храни добре. Не съм спала от 3 дена въобще - Моля помагайте!

# 1
  • Мнения: 175
Забравих да кажа че е на 5 м.

# 2
  • Мнения: 525
С какво се храни?

# 3
  • Мнения: 525
Ако са зъби венците трябва да са възпалени и леко побеляват,където ще пробие зъбчето.

# 4
  • Мнения: 8 242
Хм и ние сме така от няколко дни.. И през деня не спи, и вечер се буди по 100 пъти..
Ама си мисля, че сме малки за зъби, знам ли  newsm78
А вие сте на 5.. Добра възраст за зъбоникнене  Crazy Пробвай с нещо да мажеш венците - калгел или дентинокс..

# 5
  • Мнения: 175
Само на кърма е и долните венци са побелели.

# 6
  • Мнения: 525
Аз имам три деца.Първото съм го кърмила година и два месеца,но другите едвам по два месеца.Оказа се,че аз си мисля,че сучат,но кърмата ми е била малко или не достатъчно хранителна.Направете си едно пробно кърмене.Иначе синовете ми влязоха в 5-ти месец и изкараха зъби,а дъщеря ми беше на 10.

# 7
  • Мнения: 566
Oooh i nie sme taka
ot 15 dni ve4e, na Sasheto e bobelql veneca na 6 zaba4e, ama koi 6te izbie parvi neznam.
I toi ne spi prez no6ta mnogo spokoino, budi se kakto kazva6 prez 1-2 4asa
Daje sega ne moje da zaspi ta mu dadah malko panadol, dano pone go uspokoi

# 8
  • Мнения: 3 537
От зъби ще да е най-вероятно!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 164
А нощем кърмиш ли я? Да не е гладна? А може и зъби да са.
Дъщеря ми имаше такъв период, който продължи 2.5 месеца. Беше кошмар  Tired

# 10
  • Мнения: 175
Кърмя я в 3.00 през нощта, както обикновено. През останалото време не се буди от глад, защото постоянно й предлагам но тя се храни само когато й дойде времето, т.е. когато е гладна.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 804
Ох,и при нас положението е същото.
Буди се в 3,после в 5.30 и накрая към 7 часа и това продължава вече от две седмици.
Не знам какво да те посъветвам.Може наистина причината да е в зъбоникненето.
Дано да е временно и скоро да те остави да се наспиш,че аз вече едва гледам smile3507.

# 12
  • Мнения: 11 816
Според мен са зъбчета! Купи Генгигел за мазане - около 17 лв., малко е по-скъпичък от Дентинокс или Калгел, но помага наистина, макар че трбва да се натрупа, т.е. да се маже 1-2 дни редовно и тогава ефекта ще дойде. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт