Как преценявате нивото на пишещите във форума?

  • 4 100
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Питам за интелектуалното ниво - не само граматика, а всичко - обща култура, начин на изразяване, правопис, интереси...

Не се водете по отделни потребители, а гласувайте като цяло.

# 1
  • Мнения: 2 047
   Преценявам го като средно. Това е масовото.
 Разбира се има представители и на двете крайности, но те не са голямото множество.

# 2
  • Мнения: 2 550
Малко ми е трудно да преценя нивото на 24 000 души  newsm78

# 3
  • Мнения: 25 442
Като цяло - средно.
Форумът е една представителна извадка на обществото ни. Има всякакви - и умни, и глупави, и грамотни, и неграмотни, и образовани, и не толкова... Thinking
Което е едно доказателство, че някаква степен на образование и владеенето на компютър не прави автоматично човека по-умен, отколкото се е родил. Но определено може да го направи по-малко грамотен.   Wink Mr. Green

# 4
  • Мнения: 6 155
Средно

# 5
# 6
  • Мнения: 27 524
Малко ми е трудно да преценя нивото на 24 000 души  newsm78

Първо, че не всичките 24 000 пишат. Второ - никой не иска от теб точна статистика  Wink Просто като четеш как ти изглеждат нещата. Никак даже не е трудно  Grinning

# 7
  • Мнения: 353
средно

но искам да напрвя едно пояснение - струва ми се, че в голяма част от темите - особно в клюкарника и другите развлекателни - се влиза само за разтуха и забава, за това никой не си дава особено зор да си напъва мозъка. поради тази причина нивото намоменти е занишено.

иначе в зачимите важни теми - винаги нивото е много високо - както на грамотност, така и на обща култура

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Като цяло - средно.
Форумът е една представителна извадка на обществото ни. Има всякакви - и умни, и глупави, и грамотни, и неграмотни, и образовани, и не толкова... Thinking
Което е едно доказателство, че някаква степен на образование и владеенето на компютър не прави автоматично човека по-умен, отколкото се е родил. Но определено може да го направи по-малко грамотен.   Wink Mr. Green
newsm10
Имам си говорител, защо да се хабя?  newsm37
Иначе всеки се мисли за олицетворение на интелигентността, някои даже в ника си са го обявили, тцъ-тцъ.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 550


Първо, че не всичките 24 000 пишат. Второ - никой не иска от теб точна статистика  Wink Просто като четеш как ти изглеждат нещата. Никак даже не е трудно  Grinning

Е, хубаво...Средно Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 167
да ти кажа Блонди, като чета ми се струва ниско към средно
с много изключения, заради които си заслужава присъствие тук.

# 11
  • Мнения: 8 450
Много малка част -на изключително високо ниво.
Повечето-средно и под средното.

# 12
  • Мнения: 2 212
Средно  Peace

# 13
  • Мнения: 4 473
Много малка част -на изключително високо ниво.
Повечето-средно и под средното.

Това е и моето мнение.


Малко извън темата, но не мога да се стърпя - не мога да разбера онези, които имат претенциите да са интелигентни жени, с образование и с работа, която по своята същност е именно преподаване на уменията им по един или друг начин на други хора, а пишат на слабо казано просташки език тук...

# 14
  • Мнения: 920
Високо-ентелегентни, обществено-значими, особено добре запознати с козметиката във всичките й нюанси. За мен грамотността е нещо много важно. От доста време се опитват да ме убедят, че не е така. Ний тука просто си пишим, щот ний гот, ама иначе сме колтурни.

Общи условия

Активация на акаунт