Депилатоар по време на бременност

  • 5 595
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 199
Момичета бих искала да ви попитам някоя от вас ползвала ли е депилатоар по време на бременността си и дали знаете дали вреди по някакъв начин (и особено, когато се използва за интимните части)? Проблемът при мен е, че сега докато съм бременна чувствителността ми сериозно се е повишила и не мога да понеса обезкосмяването с кола маска, а към бръсненето съм много скептично настроена и избощо не ми се иска да го прилагам. Затова се замислям да използвам депилатоар. Ще се радвам ако някоя знае нещо по въпроса дали е вреден или не и ми пише. Благодаря ви предварително!  Blush

Последна редакция: нд, 10 сеп 2006, 12:01 от venira

# 1
  • Мнения: 6 164
Не мисля, че е проблем newsm78 - аз не съм позлвала - само епилатор и самобръсначка.

# 2
  • Мнения: 1 986
Аз ползвам за краката и проблем няма Wink,виж,за интимните части  и аз се чудих Thinking

# 3
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Опитай с депелатоара на Виши. Той е за двръхчувствителна кожа и няма да имаш проблем с обриви и други подобни. Аз го ползвам и съм много доволна.

# 4
  • Мнения: 409
Не мисля, че е проблем newsm78 - аз не съм позлвала - само епилатор и самобръсначка.
И аз така.

# 5
  • Мнения: 5 026
 Не е вредно. Аз ползвам само епилатор, но по време на бременността се превивах от болки и не можах да изтърпя скубането, та прибягнах до депилатоар. Купих някакъв съвсем обикновен .

# 6
  • Мнения: 146
Ползвам единствено и само епилатора на Браун не помня вече от колко години и не съм спирала. Сега и аз съм бременна и си епилирам краката, мишниците и интимните части дали  защото го ползвам от години не ме боли. Много съм доволна и спрях да ходя на козметик за тези процедури. Не съм чула да е вредно стига да не умираш от болка.

# 7
  • Мнения: 46
Пробвах с бръснене и се обринах... Отидох на кола маска и се обринах... Направо АД! Но за моя радост една акушерка ми обясни, че по време на бременността кожата и кръвоносните съдове са много чувствителни и не бива да се употребяват епилатори, кола маски, самобръсначки и прочие, защото могат да предизвикат и далеч по сериозни проблеми. Най-добре било с депилатоар. Но разбира се и аз се притеснявах за интимните части, затова си взех този на Виши. Много съм доволна. Разбира се, използвам го много внимателно около интимните части и първо го обирам с гъбичка много внимателно и прецизно. Да си призная, дори за тези части накарах съпруга ми да свърши тази работа, защото коремчето ми е толкова голямо, че ми е безкрайно трудна такъв вид дейност. Laughing

# 8
  • Варна
  • Мнения: 199
Благодаря ви много за отговорите момичета!  Hug  Heart Eyes  Мисля, че и аз ще пробвам с депилатоара на Виши. Май за сега най-големия проблем си остават интимните части, защото и моя корем е вече много голям и от него нищо не виждам. Ех неволи...  Simple Smile

Последна редакция: нд, 10 сеп 2006, 22:04 от venira

# 9
  • Мнения: 566
с такова нещо се обезкосмявах последния месец преди раждането. нямах проблеми. с повече огледала ще свършиш работата или помоли мъжът ти да ти помогне

Общи условия

Активация на акаунт