Едноцветни бебешки чорапогащници в Бургас: от къде?

  • 594
  • 9
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Мами, помагайте! Praynig
Откъде да купя за бебка едноцветни чорапогащници? Навсякъде има само шарени и не се връзват с тоалетите, които имаме  Sad
Искам да й накупя едноцветни, основно бели, за да мога да ги комбинирам по-лесно! Ако сте виждали къде има, споделете, че вече съм отчаяна .... Confused
Благодаря ви предварително! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 146
LaDiDa - ние купувахме за Макси едноцветни чорапогащници от Метро. Но не знам дали имат малки номери - бяха при чорапите.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
LaDiDa - ние купувахме за Макси едноцветни чорапогащници от Метро. Но не знам дали имат малки номери - бяха при чорапите.
след малко ще ходя да пазаря от там, благодаря ти за идеята, Страйпърче! Тъкмо ще проверя! Simple Smile  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 941
Ако имате хипермаркети на Хит - там има всякакви размери. Много са сладки.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
LaDiDa - ние купувахме за Макси едноцветни чорапогащници от Метро. Но не знам дали имат малки номери - бяха при чорапите.
след малко ще ходя да пазаря от там, благодаря ти за идеята, Страйпърче! Тъкмо ще проверя! Simple Smile  bouquet
за съжаление няма бебешки, само детски!  Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 4 146
Жалко.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 765
В една от уличките около детския Егоист има магазинче / даже май е борса newsm78/ за чорапи и чорапогащници. От там съм взимала едноцветни и на добра цена .

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
В една от уличките около детския Егоист има магазинче / даже май е борса newsm78/ за чорапи и чорапогащници. От там съм взимала едноцветни и на добра цена .
можеш ли да ми обясниш по-точно  Praynig
Нямам идея къде се намира и този магазин Егоист  Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 953
В една от уличките около детския Егоист има магазинче / даже май е борса newsm78/ за чорапи и чорапогащници. От там съм взимала едноцветни и на добра цена .
И АЗ СЪМ ВЗИМАЛА.
Тръгваш по БОГОРИДИ и където е м-н ПОЛИЕМ завиваш ако вървиш от към Александровска надясно и върдиш по уличката и ще стигнеш.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
много благодаря! След малко отивам да проверя!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт