Имате ли приятели от детинство, с които още поддържате връзка?

  • 2 477
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
От тези приятели, които завинаги остават. Независимо от разстоянията и времето, което ви дели. Независимо от случките в живота ви.
Аз имам такава приятелка - най-добрата от детските ми години. Живота ни раздели в различни посоки, но си пишехме писма всяка седмица. Имало е дълги периоди, в които не сме се чували, но нищо не можа да ни раздели. Нито аз, нито тя се е сърдила на другата за дългото мълчание.
Като се видим отминалото време сякаш изчезва.

Имам предвид, че такова приятелство оцелява въпреки всичко и не мога да го опиша добре с думи, защото то е в сърцето.

Раде, за теб, ако четеш тук    bouquet    bouquet    bouquet

# 1
  • Мнения: 805
Имам. За жалост и трите са много, много далече   Sad От 4 годишни сме заедно и си знаем и кътните зъби. Колко много сме се радвали, страдали и плакали една за друга. Стопля ми се сърцето, когато се заровя в спомените  Heart Eyes Радвам се, че имаме възможността да контактуваме почти ежедневно, въпреки разстоянията и времето. Поне веднъж годишно сме наистина заедно и това са моменти, които крепят до следващата среща.

# 2
  • Мнения: 2 353
  Имам, и двете пишат тук Heart Eyes

# 3
  • софия
  • Мнения: 495
Имам LaughingПознаваме се от 1 клас и се надявам винаги да си останем приятелки Peace

# 4
  • Мнения: 2 952
Една от 5 клас! Надя, ако четеш - много те обичам! Сега тя е в Америка , аз в Израел.....живот......,но си пишем често.

Другата е в БГ!Скоро ще се видим пак!

Нищо не е като тези приятелства......хем през прошки разни са минали.....болки разни.....

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Останала ми е само една с която все още сме приятелки и поддържаме връзка  Hug Заедно сме от 1 клас, та до сега  Heart Eyes Даже аз я запознах с настоящият и съпруг, а тя е член на форума (зарибих я  Joy )
  bouquet  bouquet  bouquet за теб Лили  Hug

# 6
  • Мнения: 490
Имам един приятел ,с които съм споделяла и споделям всичко и той знае такива неща за мен , които нито родителите, нито мъжа ми подозират , но сега живее много далеч и ми липсва , ужасно ми липсва познаваме се от 20 години -от деца.
Винаги ще е в сърцето ми  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 15 619
Имам такива и поддържаме връзка. Като че ли ми е по-лесно  да говоря за всичко с тях, отколкото с други приятели. newsm78 Обичам си ги.

# 8
  • Мнения: 1 284
ИМАМ подържам връзки със всички колкото и далече да са отишли, и веднъж годишно се виждаме

# 9
  • Мнения: 6 417
Най-близките ми приятелки са от детството-знаем си житието от-до и сега поддържаме връзка по Нета, защото сме в различни градове. Rolling Eyes

# 10
# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, имам останала една. Познаваме се от 1-ви клас и учихме заедно дори в У-та Simple Smile Тя е най-мъдрият и спокоен човек, когото познавам Simple Smile Винаги ми е помагала в трудни моменти, дори и само да ме изслуша и да каже какво трябва да се направи... И сега, когато сме разделени поради разстоянията, се чуваме редовно, пишем и разменяме снимки Simple Smile
За Нина едно огромно БЛАГОДАРЯ  newsm51

# 12
  • Мнения: 899
Не. Но то проблемът си е в мен  Tired

# 13
  • Мнения: 107
имам да,но нямаме възможност да се виждаме 4често особено с едната по сте4ение на обстоятелствата не сме се виждали ве4е 4 години и този октомври 6те се видим,толкова се вълнувам не мога да го опи6а,ако 4ете6 тук

оби4ам те рошава гарга

# 14
  • Мнения: 2 006
Да имам две приятелки  Simple SmileВъпреки растоянията си пишем почти всеки ден Simple SmileЕдната чете тук(понякога и  пише) Heart Eyes
Много си ги обичам Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт