Къде пушите, когато сте на работа?

  • 2 585
  • 55
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това ми е въпроса.
В бившето ми училище имаше такава стая за пушачи, казваха й раковото. Но по-късно разшириха учителската и слизахме до кафето. Затвориха кафето и нямаше къде да пушим, ходехме по хранилища или в учителската на прозорците.

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 21:38 от Lilqna

# 1
  • Мнения: 135
Пуша на вън.Офиса е на 1 етаж а там е забранено пушенето.

# 2
  • Мнения: 793
Ами сега не пуша, ама как ми се пуши е друга тема.

По принцип на старият ни офис на терасата тъй като бяхме в два апартамента, сега на новото място на стълбите в административна сграда, ама те се ползват само когато асансьора не работи и са като отделно помещение с врата/ Боже съвсем изтрещях от тази бременност, едно обяснение ужас ooooh! дано ме разбрахте/

# 3
  • Мнения: 5 313
В кафето.

# 4
  • Мнения: 98
На местата определени за това.При нас е стая с вентилация която отговаря на евростандарта.

# 5
  • Мнения: 5 790
На местата определени за това.При нас е стая с вентилация която отговаря на евростандарта.

И при нас е така. Лошото е, че е на долния етаж.

# 6
  • Мнения: 1 983
ами на сегашната ми работа пушим си по стаите, нямаме проблеми с това, да видим с новата (дано стане Praynig) как ще е, защото е много специфична и едва ли ще се пуши в радиус от 100 метра, ама ще видим Wink

# 7
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Долу Sick

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  И при нас по принцип е забранено...
  Но като останем в стаята само пушачи и ела да видиш какво става  Wink   
  Когато обаче има колеги, които не пушат се съобразяваме и пушим в коридора.

# 9
  • Мнения: 2 495
Отвън-мястото си има и пепелник даже Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 251
Не пуша, забранено е на територията на градината. Пък и няма да умра за цигара, наваксвам си в къщи!

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Аз не пуша, но така или иначе в нашето училище не се пуши. Само в дирекцията и само директорката. Колежките отиват или в бара отсреща или в близост до нас в една почивна станция- при управителя.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 359
В нашия офис се пуши.

# 13
  • Мнения: 191
Имаме си стая за пушачи с кафе машина,хладилник,скара и телевизор така че нямам проблем.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
Спрях ги, не пуша вече близо два месеца да видим докога ще издържа, иначе пушим навън  Sick

Общи условия

Активация на акаунт