mami pomognete

  • 725
  • 6
  •   1
Отговори
molia vi kazete mi kakvo moze da stava posledno mi doide na24.10 ve4e triabva da mi idva za 2-ri pat i nisto. pravix dva testa biaxa otrisatelni ot dva dena imam temperatura 37bt sutrin. na30 sam na lekar i ste otka4a do togava. molia vi kazete mi nesto.

# 1
  • София
  • Мнения: 366
Имай търпение. Намери си някое интересно занимание, за да ти внимава времето и след няколко дни направи нов тест. И не се навивай самичка - за да не си разочарована, ако не е станало.

# 2
  • Мнения: 2 489
Може да е временно хормонално нарушение, на мен не ми идваше, когато имах кисти.
Не можем да гадаем така, изчакай до прегледа.

# 3
  • Мнения: 260
аз така забременях
от 20 юни нямах цикъл
бебето сме го направили около 1 септември
не ме питай колко теста съм правила през това време

бях в пълно невидение

плашеха ме че с моите яйчници нямало да стане
става ,става без да разбереш даже

само не се притесняваи и не мисли само и само за това

# 4
  • Мнения: 3 663
На мен ми се случи абсолютно същото придружено с напрежение в гърдите и корема ниско долу, коремът ми се беше поддул (абе всякакви симптоми на бременност за които се сетш), но бебе нямаше. Но имах чувството, че все едно съм се задръстила някак си. Пих лекарства, за да ми дойде след това.
Естествено може и да си бременна Simple Smile Гаранции няма Simple Smile На мен като забременях тестовете до края на 2я мес си ми бяха отрицателни Simple Smile
Обаче наистина иди на лекар скоро...

# 5
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Лекарят ще каже най-добре. Ако можеш стисни зъби, не мисли за това и изчакай още десет дена. Не можеш ли да идеш по-рано, за да не се тормозиш?

# 6
  • Мнения: 507
При мен беше същото когато забременях. Всички признаци на лице, но теста казва че няма бебе. И така 1,5 месеца до като се показа на видеозона. Мисля че можем да ти честитим, но все пак изчакай прегледа!Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт