Моля ви посъветвайте ме къде и при кого да родя във Варна!

  • 611
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, аз съм от Варна но въпреки това незнам към кой лекар и към коя болница да се насоча.Вариантите които знам са 3-Майчин дом, Аг-болница или Окръжна.Терминът ми е 09. октомври и съм за нормално раждане. Нямам никакво време за губене и трябва бързо да решавам, но мненията които досега чух са много противоречиви и съвсем се обърках.В началото бях за VIP етажа на АГ болница докато не чух че там гледат да те задържат възможно най-дълго а не както нормално да те изпишат за 3 дни само и само да ти вземат повече пари, а и без това там си е доста скъпичко.От друга страна искам да бъда на място където ще ми бъде обръщано внимание и няма да се притеснявам за бебчо.Моля ви помогнете ми да реша Cry

# 1
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124115.0;all
Желая ти леко раждане и успех в избора ти на болница! newsm10

# 2
  • Мнения: 15
В началото бях за VIP етажа на АГ болница докато не чух че там гледат да те задържат възможно най-дълго а не както нормално да те изпишат за 3 дни

Кой ти каза тази глупост? Сестра ми роди на ВИП етажа, а също и много мои познати. Никой не е бил задържан повече от необходимото.

# 3
Това го твърди акушерка, която работи там,била е на VIP етажа а сега е на долните и ме съветва по-добре да направя уговорка с лекар и да си раждам на долните етажи, но аз дори незнам с кого да я правя тази уговорка. newsm78

# 4
  • Мнения: 1 866
Да не те отчайвам, но ще ти е трудно да решиш, защото за всяка болница ще чуеш и добри, и лоши неща. Няма как да е по друг начин, защото всеки си има различни критерии, всяко раждане е много индивидуално и си е също малко въпрос на късмет.

Аз раждах в Майчин Дом и двата пъти. Избрах тази клиника по следните причини:
- заради лекаря - Д-р Яков,
- заради конфорта : обстановката е ведра и приятна, настанена си конфортно, хигиената е перфектна,
- заради внимателното и любезно отношение от страна на персонала- всички са на разположение и няма сърдити лелки,
 - заради това, че няма нужда да се уговарям и пазаря, а просто си платих на касата и толкова - всичко е точно и ясно.

Останах много доволна и двата пъти.

# 5
  • Мнения: 4 422
Майчин дом PeaceПодкрепям постинга на ЛАЛА само,че аз първия път раждах с уговорка в дължавна болница при много добър лекар,но съм крайно разочарована от всичко останало-невероятна мизерия,лошо отношение от персонала ,защото те лично не са взели пари на ръка и  т.н. Не ми се пише ,че мога още много да пиша.
За мен най-правилния избор е Майчин дом.
Леко раждане   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт