дали е сериозно...?

  • 1 071
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
Хора,нещо става с клитора ми newsm78от 3 дни забелязвам че се е подул,точно това дето място дето пишкаме-подуло се е и прилича на грах.цветът му е червен,направо син, и като го натисна от някаде излиза бяла течност(сигурно гной).Иначе не ме боли,само когато го докосвам.
 Незнам дали има нещо общо,но преди месец родих,нямах шевове и разкъсвания и след около 20 дни подновихме половия си живот с мъжът ми.решена съм да отида на лекар,обаче ще бъда по-уверена ако си имам поне малка представа от къде се появи този проблем Thinking
  Със сигурност знам че не е от лоша лична хигиена,защото дори и след пишкане се измивам.
Мерси предварително!!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Да, иди на лекар, задължително.
Но преди това да ти кажа какво знам, може при теб да не е станало това, но ако мъжът има някаква инфекция(бъбречна, на простатата), дори да няма оплаквания(това е интересното), може да я предаде на жената при полов акт. Но най-вече засяга вагината. А клитора......Да не би да си била с прашки и  къса поличка и да си сядала на пейка или другаде, така че да се допир кожата ти до седалката? Знам ли от какво може да стане? Най-добре лекар ще ти каже.

Айде, оправяй се newsm10

# 2
  • Мнения: 1 942
Възможно е да е инфекция или гъбички на пикочните пътища. Никак не е безобидно. Слагаха ли ти катетър докато беше в болницата?

# 3
  • Мнения: 72
И аз мисля,че може би е някаква гъбична инфекция,но най-добре е да се посъветваш с лекар.....И се оправяй бързо  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 456
Ако е гъбична инфекция сигурно щеше да сърби . Нямам предстева от какво може да е. Дано на не е нищо сериозно.

# 5
  • Мнения: 379
само да ви кажа-това нещо стана много ужасно,спука се и започна да изтича,но аз неможех даже да го докосна от болка.ходихме днес рано сутринта на лекар и ми каза че се е получило от запушени каналчета.ако не беше се възпалило толкова е можело да се оправи с мазане на някво лекарство,но сега трябваше да се изстиска до край за да се оправи.и така колкото и да ме болеше го изстисках като гнойна пъпка и сега...ще чакаме.промивам го с риванол.Дано нямате такъв проблем,но ако ви се случи-ето разрешението Peace
 

# 6
  • Мнения: 2 237
Искрено ти съчувствам,сигурно много боли Sad Дано скоро се оправиш и благодаря че сподели с нас,на всеки може да се случи.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 711
Неприятно. Аз имах подобна кистичка, но в областта на бикините. При мен се получи от врасване на косъм.

Общи условия

Активация на акаунт