Koй актьор беше детското ви въжделение?

  • 14 408
  • 104
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Имаше ли такъв?Някой, по който въздишахте в пубертета например?Някой, когото сънувахте?Негови плакати, (трудно нямерени по него време) красяха ли стените на детската ви стая?За какво си мечтаехте свързано с него?  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2 550
Аз си нямах нищо любимо (днес също нямам, между другото) Simple Smile
Пък за плакати да не говорим, винаги ми се е струвало ужасно плакати по стените  Sick
Предпочитам картини  Laughing

# 2
  • Мнения: 7 474
Русият гардемарин   Crazy  и  Хави от Синьо лято  Crazy



# 3
  • Мнения: 4 733
Eдин доктор от " Болница накрая на града ", но вече съм му забравила името...Майка ми скоро ми извади от една кутия писмо,което съм му писала на времето и което уж тя е изпратила...много се смях Laughing

# 4
  • Мнения: 805
Джон Конър ( Едуард Фърлонг ) , мм.



И ей тоА чичка  Sunglasses

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 19:29 от калпазанка

# 5
  • Мнения: 7 837
Майор Деянов  Sunglasses Събирах си разни негови снимки.
Плакатите ми навремето бяха само на рок банди - Мотли Крю, Гънс, AC/DC...

# 6
  • Мнения: 888
Майкъл Джексън  Sick Sick..верно,че не е актьор,ама..

# 7
  • Мнения: 3 423
Искаше ми се Жерар Филип
да се е родил 50 години по-късно.
За Вапцаров си мислех същото.
Ако се понапъна, ще се сетя и още.

# 8
  • Мнения: 1 393
Ами моят беше...Вячеслав Тихонов ("17 Мига от Пролетта").  Blush
Бях във втори клас и си държах голяма негова снимка под стъклото на бюрото и си го гледах, докато си учех уроците.  Laughing

В пубертета не си спомням да съм въздишала по актьори, никога не съм имала плакати по стените.

Или не, всъщност излъгах-
 в 9ти/ 10ти клас бях луда по Ивайло Христов (колко пъти съм гледала "В очакване на Годо" и аз самата не знам точно. Laughing)

# 9
  • Мнения: 2 212
Най-детското е той :



Сега обаче просто.... ooooh! явно не всички сладки момченца стават сладки батковци...

По-късно, ранен тийн период, те:



В още по-късен етап, та и до днес, не съм се отказала от него...

# 10
  • Мнения: 3 405
Актьор май не, но имаше един Джейсън Донован, австралийски певец, с руса прическа, тип - купа Grinning Много го харесвах.

# 11
  • Мнения: 1 052
И аз си падах по Хави, Едуард, но най-вече Джони Деп и Брат Пит. По едно време си бях паднала по Апостол Карамитев, Майкъл Джексън, Марчело Мастрояни, Ален Делон, имаше един от Шатовалон.... по един, за всеки един етап от развитието. Сега май си нямам...

# 12
  • Мнения: 2 257
Имаше един немски сериал за някакви летци и самолети и там имаше един летец - Валтер Плате беше актьора - тоя човек дълго занимаваше девичето ми съзнание. #Puppy dog  То бяха снимки на него, на самолети, на немските авиолинии, то бяха чудеса. Сигурно още ги имам някъде прибрани тези "албуми".
Друг беше Ален Делон като Зоро....От българските бях безнадеждно влюбена във Васко да Гама от село Рупча.

# 13
  • Мнения: 1 986
  Уф,аз си бях много влюбчиво дете Heart Eyes LaughingТо,почти във всеки сериал си харесвах по някого Wink и си въздишах по него-на прима виста се сещам за оня френски актьор,който играеше Винету Grinning,после минах през М.Боярски в "Тримата мускетари",от българските-Ив.Ласкин във "Васко да Гама",от "Синьо лято" тоя русичкия,как му беше името newsm78 И още много известни и неизвестни актьори/за които в момента не се сещам Grinning

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Иван Ласкин-Васко да Гама от село Рупча Laughing
и един актйор от филмчето "Рицарят на бялата дама"- Валери е героят във филма,ама младежът как се казва - незнам?!

Общи условия

Активация на акаунт