Даваите идеи

  • 1 331
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 253
  Много ви моля да ми помогнете с идея   Praynig  
  Съпругът ми има рожден ден. Ще бъдем на заведение и подаракът ми ще му бъде поднесен от полицай. Само не знам как да го извика на вън, за да му поднесе подаръка. Дайте ми идея

# 1
  • Мнения: 805
Ами да го арестува.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 901
Е, ти си се сетила да го поднесе полицай, а си опряла за  причина да го призове навън.

Просто влиза полицаят в заведението, застава до мъжа ти и си представя "Подпоковник Иванов от 6то РПУ. Ваша ли е колата .... Моля изправете се, поставете ръце зад кръста си (слага му белезници и после) Моля да ме последвате!"

# 3
  • Мнения: 1 581
По мегафона да го извика - еди-кой си, хвърли оръжието, горе ръцете, излез навън, обграден си  Mr. Green

Иначе по-стандартно - да му поиска документите, да го извика в районното за справка, че има подадено оплакване срещу него  Laughing


# 4
  • Мнения: 7 474
Ако сте с кола , да търси собственника на колата newsm78

# 5
  • Мнения: 6 417
Много оригинално. Ще го използвам и аз smile3506

# 6
  • Мнения: 253
  Ще бъдем без кола. А за мегафона не знам дали ще се навие полицая  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 581
ооо, вие с истински полицай ще играете  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 677
А какъв е подаръка..Защо навън трябва да излиза?

# 9
  • Мнения: 253
  Защото не върви да влезе полицая в заведението и да му го подари. Няма тръпка    Grinning

# 10
  • Мнения: 6 417
Значи идва на масата и пита кой е и го замъква навън, където му връчва подаръка.  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 253
  Да  Wink Но как да го замъкне навън? Какво да му каже?

# 12
  • Мнения: 7 474
Ами да отиде при него и да каже , че му трябват двама мъже да му помогнат нещо отвън  newsm78

# 13
  • Мнения: 6 417
Ми кво? Казва му да го последва и толкова за да не говори пред всички и така...Междудругото мога ли да ти ползвам полицая със същата цел? Joy

# 14
  • Мнения: 253
  Разбира се. А ти как смяташ да го направиш?

Общи условия

Активация на акаунт